Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Vaši průvodci po vás nyní chtějí jediné - buďte přátelští. Empatie a soucítění s ostatními budou brát jako velké plus a o to více pomohou kdykoli, kdy to bude potřeba. Staňte se přístavem pro ostatní a rozhostí se

kolem vás naprostý klid. Zdaří se pak úplně vše.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Tak jak proudí voda, odejdou i vaše starosti. Vaše totemové zvíře vám pomůže zbavit se všeho, co vás tíží, co vám brání v rozletu. Nadešel váš čas, zkuste předat část své energie také ostatním. Vaším živlem bude voda, přinese vám klid vždy, když ho budete potřebovat.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Síly si musíte rozložit tím správný způsobem. Všímejte si, kolik energie a kde vynakládáte a kolik se vám vrací zpět. Najít rovnováhu vám pomůže vaše totemové zvíře. Celý svět vám pak bude ležet u nohou. Uvidíte, jak velice snadné je uspět.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Nechte se vést, nebojujte s ničím a nikým. Vesmír je s vámi, ukáže vám cestu. Postačí, když necháte volnou ruku energii, která vás obklopuje. Dejte jí jasně najevo, že rozumíte, co se po vás chce. To, s čím jste si nevěděli rady, se snadno a hladce vyřeší.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Osud má s vámi své plány, nechte ho tedy jednat. Snadněji se pak dostanete tam, kde být máte. Nebojujte s ním, jen se vše zhorší a prodlouží. Ušetřete si zbytečné komplikace. Vězte, že pokud se vám nyní nedaří, je to jen upozornění na nesprávný směr, kterým jste se vydali.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Měli byste více věřit nejen svému okolí, ale hlavně sami sobě. Pozorujte, jděte klidně za svými sny. Je vám přáno, ovšem v některých záležitostech budete muset sebrat velkou část odvahy. Máte ji, zcela postačí, přestanete-li pochybovat. Dokážete více než si myslíte.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Nepodnikejte nic, pokud si nejste jisti výsledkem, nebo vás ovládá strach. Nyní je nutné sladit mysl i tělo do naprosté harmonie. Zbavte se emocí, zkuste se oprostit od různých obav. Přijměte nyní vše v klidu, a pokud jsou vaše kroky nejisté, zastavte se, zpomalte.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Nebuďte zbytečně podezřívaví, jen si více všímejte svého okolí, vzniklých situací. Zamyslete se a hledejte znamení. Zbytečně nepitvejte důvod, jen se pokuste najít zprávu, která je určena jen vám. Nic vám pak nebude bránit jít dopředu tempem, jakým chcete.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Občas bude sice nutné zabojovat, ale určitě se to vyplatí. Měli byste umět odhadnout situaci natolik, aby bylo jasné, kdy máte vynaložit sílu a kdy se stáhnout do pozadí. Pomohou vám vaši průvodci, jasně vám napoví, kudy se vydat. Dobře naslouchejte a nemůžete udělat chybu.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Kolem vás se sice stále pohybují dravci, ale nemusíte se jich bát. Prostě se jim vyhýbejte, nepouštějte se s nimi do křížku. Jděte si v klidu za tím, za čím chcete. Vždy, když narazíte na překážku, se jen otočte a jděte jinudy nebo počkejte na příhodnější dobu.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Jste dostatečně silní, abyste mohli zatočit se vším, co vám ničí život. Vaše totemové zvíře vám pomůže najít dostatek energie i času věnovat se tomu, co je nutné změnit, s čím je potřeba se poprat. Čas na akci právě nastal, neotálejte, dejte se rázně do práce.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Máte se dostatečně rádi? Myslíte na sebe? Popřemýšlejte o tom, zda jen neplníte úkoly ostatních, zda se nenecháváte příliš ovládat. Odpoutejte se od všech, kteří po vás něco chtějí. Určete si sami směr vývoje, jste na té nejlepší cestě zbavit se zátěže.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503194
DnesDnes699
VčeraVčera748
Tento týdenTento týden1446
Tento měsícTento měsíc14540

Partnerské weby

apartman banner