Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Vidíte více než ostatní, jen si to možná dostatečně neuvědomujete. Ale díky tomu budete mít možnost získat odpovědi na otázky, jež vás zajímají. Provází vás Sokol, který vám pomůže otevřít mysl tím

nejlepším způsobem, až budete žasnout nad nadcházejícími událostmi.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Vaši průvodci vám umožní podobat se ptáku Fénixovi, tedy staré spálit a zasít zcela nové, nepoznané. Zažít znovuzrození. Uvnitř ucítíte, jak semeno naděje klíčí, nechte ho vyrůst, nebojte se mu dát dostatek životodárného světla, ukázat ho slunci v celé kráse.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Tak jako labuť musela do své krásy vyrůst, i vy jste museli dojít až sem, abyste mohli roztáhnout křídla a ukázat se světu. Buďte pokorní, nepovyšujte se, i když se vám bude zdát, že jste neporazitelní. Svět vám pak bude ležet u nohou a dovolí vám naprosto vše.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Nedejte na první pohled, nedejte na pozlátko, které se třpytí. I krásné jablko může být uvnitř zcela shnilé. Vaši průvodci vás varují před mámením lesku a návnadami života. Buďte obezřetní, ale také milí a pokorní. Kráčejte kupředu opatrně, ale jistě.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Nemusíte být nutně v popředí, není nutné, abyste byli všude vidět. Zcela postačí ve skromnosti používat znalosti a vědomosti a časem stejně ohromíte okolí. Vesmír vám přeje, ale chce po vás, abyste se stali nezávislými. Ukažte, že víte kam a proč kráčíte.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Váš průvodce vám umožní vidět mnohé události z toho nejlepšího úhlu pohledu. Vaši nepřátelé proto nemají šanci vás porazit. Přesto zpomalte a rozhlédněte se, pod vámi je svět jako na dlani. Díky trpělivosti nemůžete nic přehlédnout, ani skryté nástrahy.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Odrazují vás ostatní od vašich záměrů? Zeptejte se sami sebe, zda jste skutečně tak neznalí a nezkušení. Udělejte něco pro to, aby tomu tak nebylo, splňte si alespoň jeden ze svých snů. Možná vám chybí jen sebevědomí, protože každý má možnost jít za svými cíli. Tedy i vy.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Kolikrát jste poděkovali za to, čeho se vám dostává? Pokud ještě nikdy, učiňte tak. Nejspíše budete překvapeni tím, co se stane. Vesmír vám ukáže, jak je důležité nejen brát, ale i dávat. A to v tom dobrém slova smyslu. Budete mít možnost pochopit některé zákonitosti života.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Vaši totemoví průvodci vám možná naznačí, že ne vše jste udělali správně. Pro vás to bude znamenat dívat lépe, snažit se chápat zákonitosti přírody. Postačí, když dáte na hlas rozumu, jenž jste jaksi nechtěli v rozhodujících momentech slyšet. A poučte se z chyb.

Husa (22. 12. – 19. 1.)

I temná poselství jsou důležitá, ukazují, jak vypadá zlo, abyste mohli poznat dobro. Rovnováha je potřebná, bez ní by svět nebyl tím, čím je. Skloňte tedy hlavu tehdy, pokud půjde o vaši budoucnost. Nepouštějte se zbytečně do boje, láska je totiž mocnější.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Nejednejte ukvapeně, nemusíte být vždy první. Občas vás právě rychlé jednání může dostat zpět na poslední místo. Naučte se najít správný moment pro rázné řešení. Vaše totemové zvíře vám právě v tomto pomůže. Vaši protivníci nic nezmohou, když jim vy sami nedáte šanci.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Vaši předci vás leccos naučili, někam vás nasměrovali. Nyní byste si ale měli ujasnit své vlastní cesty, touhy a přání. Opravdu si je dokážete splnit, nebo se bojíte, že nejsou v souladu s tím, co se má a co si přejí jiní? Možná je na čase začít jednat.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503311
DnesDnes110
VčeraVčera706
Tento týdenTento týden1563
Tento měsícTento měsíc14657

Partnerské weby

apartman banner