1120andl1Beran

Vaše obavy z toho, co vás čeká v tomto období, jsou zbytečné. Bude záležet především na vás, jak se s případnými změnami vyrovnáte a zda je budete brát jako pozitivní. Pamatujte – všechno zlé je pro něco

dobré. Jen neplýtvejte silami na případné malicherné rozepře v rodinném kruhu a soustřeďte se na to, co vás požene kupředu. Pro nezadané platí v tomto období jedna důležitá rada – nesnažte se být někým jiným, vždy si stůjte za svými názory. Budoucí partner vás musí vidět takové, jací ve skutečnosti jste.

Býk

Ve vztazích budete mít tendence nastolovat svůj vlastní režim, který se ale nemusí ostatním, nebo vašemu partnerovi, líbit. Ne všechno se točí jen kolem vás, to mějte na paměti. Více naslouchejte, volte zlatou střední cestu v případech, kdy s ostatními nesouhlasíte. Jste osobnost, ale ti druzí také. Andělský ochránce vás provede mnohými úskalími, proto se nemusíte obávat o výsledek. Navíc vám toto období přinese bystrou mysl, takže dokážete reagovat na vzniklé situace dříve než ostatní.

Blíženci

Ne vše, co vám tento čas přinese, bude pro vás přínosem. Jisté ale je, že když už dopředu budete myslet na nejhorší, ničemu neprospějete. Jsou prostě cíle a úkoly, které vyžadují více energie, než byste třeba byli ochotni vydat, a i komplikace k nim patří. Dejte při rozhodování především na zdravý rozum a vše zvládnete bez větších obtíží. Pokud se vám někdo bude snažit pomoci dobrou radou, vyslechněte ho. A to i v případě, že budete mít pochybnosti o jeho zkušenostech. Snaha se také cení.

Rak

Rozjezd do tohoto období pro vás bude možná trochu pomalý a rozvleklý, ale některé záležitosti chtějí svůj čas a není třeba nikam spěchat. Prostě počítejte s tím, že všechno nevyřešíte hned, v práci se soustřeďte na důležité informace a vyčkejte na vhodnou dobu. Ta přijde tehdy, až budete připraveni také mentálně a duševně. Myslete i na oddych, dostatečný relax a spánek. Bez pravidelného doplňování energie se moc daleko nedostanete, jen si přivodíte bezesné noci a ranní kruhy pod očima.

Lev

Nestačili jste si v uplynulém období splnit nějaké přání nebo zůstalo něco, co jste nedotáhli do konce? Teď je k tomu příhodná doba a také váš andělský ochránce nad vámi rozvinul svá kouzelná křídla. Využijte toho a pusťte se do všeho, na co vám nezbyly čas nebo energie. Bude se vám dařit a máte i charisma na rozdávání. Uvidíte, jak se okolo vás najednou rozzáří plejáda barev a svět bude mnohem krásnější. Velké šance máte v oblastech, které byly doposud na okraji vašeho zájmu. Možná by stálo za to vyzkoušet nějaké technologické novinky.

Panna

V tomto období ovládne vaši duši dobrá nálada, a to i přesto, že toho máte před sebou hodně. Některé nepříjemné záležitosti se totiž vyřeší, aniž byste se o to museli nějak více přičinit. To se někdy stává, že zasáhne osud a rozplete i nemyslitelné. Využijte tedy svého pohodového rozpoložení a trochu té harmonie přeneste i na své blízké. Rozhodně by se vyplatila nějaká, byť kratší, dovolená v přírodě. Anebo prostě nečekejte na prázdniny a vydejte se na místo svých snů. Co vám v tom brání?

Váhy

Je možné, že vás v tomto období pohltí práce. Klidně se pusťte i do náročnějších úkolů, energie budete mít dost a nové výzvy vás budou bavit. Nezapomínejte ale ani na potřebný odpočinek, jinak vám hrozí nepříjemná únava. Nebojte se v některých záležitostech říct pravdu, ta jediná umí zbourat pomyslné zdi nedůvěry. I když ne vždy ji okolí dokáže přijmout jako samozřejmost, bez níž by nebylo možné čestné jednání. Někdy je však lepší ji podávat po kapkách, to mějte na paměti.

Štír

V mnoha směrech bude tento měsíc pro vás příznivý, a to nejen po pracovní stránce, ale především vztahové. Urovnají se některé spory a nezadaní mají možnost poznat téměř éterickou bytost jako z pohádky. Jen si nepokazte renomé zbytečným vychloubáním a zveličováním svých úspěchů, především na samém počátku poznávání. Lež má totiž krátké nohy, jak praví jedna lidová moudrost, a časem by se stejně všechno provalilo. Chcete-li ohromit osobu svého zájmu, otevřete jí své nitro.

Střelec

Snažíte se své okolí přesvědčit, že máte vše pod kontrolou a vaše záležitosti jsou v perfektním stavu? Pak něco není v pořádku, protože pokud by bylo, nesnažili byste se v tom všechny utvrzovat. Vaše pocity pramení z nespokojenosti, v některé oblasti života byste tedy měli udělat změnu. Už víte ve které? Co třeba vztahy? Neskřípe v poslední době někde komunikace? Vězte, že samo od sebe se nic neurovná ani nevyřeší. A nebudete-li mít snahu mluvit na rovinu, nikam se nepohnete.

Kozorožec

Můžete mít pocit, že jste se dostali do jakéhosi mrtvého bodu, a to po pracovní stránce. Také není vyloučeno, že stále častěji budete pomýšlet na změnu zaměstnání. Než učiníte rozhodující krok, srovnejte si všechna pro a proti a zamyslete se nad tím, v čem tkví příčina vaší nespokojenosti a zda nejde odstranit. Zbytečně se unáhlit by totiž také nebylo moudré, neboť je lepší snažit se nejprve o nápravu a až pak přistoupit k radikálnímu řešení. To však musíte zhodnotit sami. Nezadaní poznají dokonalý protějšek.

Vodnář

Nyní budete mít tendence dávat si vysoké cíle. Proč ne, ale myslete na to, aby byly reálné a abyste místo dobrého pocitu kvůli jejich nesplnění nesklouzli do deprese. Začněte tedy hlubokou meditací, dlouhou procházkou v přírodě a srovnejte si vše v hlavě. Utřídit si myšlenky nic nestojí a taková menší životní rekapitulace se rozhodně vyplatí. Každopádně andělský ochránce bude na vaší straně, tak by vše mělo dopadnout dobře. Nezapomínejte, že tělo bude potřebovat větší přísun vitaminů a minerálů.

Ryby

Pravděpodobně jste uzavřeli nějakou životní etapu a bude potřeba, abyste do té nové vkročili s jasnou hlavou. Ne všechno dostanete naservírované tzv. na stříbrném podnosu, některým událostem musíte jít sami naproti, být aktivní a zajímat se o dění okolo sebe. Proto se soustřeďte na důležité informace, ty nepodstatné vypouštějte. Možná to nebude tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát, ale vyplatí se to. Váš andělský ochránce vám bude nápomocen, proto dejte na svou intuici.

(rox)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475820
DnesDnes409
VčeraVčera579
Tento týdenTento týden2161
Tento měsícTento měsíc7450

Partnerské weby

apartman banner