horoscope 96309 960 720...

BÝK (21. dubna – 20. května)

Planety Býkům doporučují zachovat klid, ať se kolem nich děje cokoli. Z malého mráčku určitě nezaprší a před velkým by se měli - pokud to půjde - někde schovat. Začátek dubna jim

může v pracovní oblasti nachystat nějaké nepředloženosti, ale raději by se měli sporům vyhýbat a rozhodně nebýt jejich iniciátory. Neuváženým slovem, hrubou komunikací, emotivními gesty ještě nikdo nic nevyřešil. Býci by se měli snažit s každým vycházet po dobrém. To však neznamená, že si nechají všechno líbit.

Býci narození v prvé dekádě by nyní neměli dlouho váhat. Nechť zkusí své štěstí, ovšem musejí brát vše s určitou rezervou. Věci nepůjdou kupředu tak snadno, jak by chtěli.

Býci narození ve druhé dekádě by neměli propadat svým náladám, ale chovat se moudře a spravedlivě. Držet se přísloví, že lepší je čestný nepřítel než podlý přítel. Dobrá intuice je správně povede.

Dny Býků narozených ve třetí dekádě se budou odvíjet plynule a zvolna podle toho, co už získali. Neměli by se snažit o nějaké změny či dokonce něco riskovat. Když se připraví na příští období, nic by je nemělo překvapit ani zaskočit.

 

BLÍŽENCI (21. května – 20. června)

Blíženci jsou přesvědčeni o tom, že jejich záměry nemají chybu, ale někdo se jim je bude snažit rozmluvit. Zda tak činí ze zištných důvodů, nebo jde o upřímné kamarádské gesto, to ukáže čas. Jestli budou Blíženci neochvějně trvat na svém, okolí se s tím nakonec smíří. V tomto měsíci budou Blíženci spíš bodovat na pracovním poli, více uspokojovat své materiální potřeby než citové. S trochou štěstí objeví pro sebe zajímavé příležitosti, možnost přivýdělku, což jim umožní leccos si dopřát, koupit věci trvalejší hodnoty.

Blížence narozené v prvé dekádě čekají vcelku příznivé dny a měli by toho využít třeba pro zvýšení své kvalifikace nebo zlepšení pracovních výsledků. Pokud se cítí neklidní, není to nemocí, ale tím, že je čekají nějaké nepříjemné povinnosti.

Pro Blížence narozené ve druhé dekádě platí, že tyto dny přejí všem finančním transakcím. Mohou najít vhodného sponzora pro splnění svého snu. Mohou se těšit na nové možnosti a šance.

Blíženci narození ve třetí dekádě mají příznivé dny pro obchodní jednání všeho druhu. Jen nesmějí být příliš důvěřiví a na všechno by měli požadovat nějaké záruky, písemné smlouvy. Jinak by mohli přijít o peníze i o radost z nových možností.

 

RAK (21. června – 22. července)

Je čas trochu myslet na sebe. Raci by neměli vycházet vstříc jen ostatním lidem, protože někteří se toho snaží zneužít. První polovina měsíce postaví Raky před nějaké závažné rozhodnutí, které se může týkat jejich budoucnosti. Naskytne se jim ale zcela výjimečná příležitost vyřešit příznivě problém, který je už delší dobu trápí. Měli by se tedy soustředit jen na to podstatné a ostatním se nenechat rozptylovat. Uvědomit si, že nemá smysl se rozčilovat kvůli něčemu, co stejně dopadne úplně jinak, než by chtěli.

Raky narozené v prvé dekádě čeká nějaké důležité rozhodnutí. Měli by dát na radu partnera a zjistit si i názory přátel, pak teprve se rozhodnout. V práci vyjde najevo oprávněnost jejich kritik, což je vyprovokuje k ještě větší aktivitě.

Raky narozené ve druhé dekádě čekají v práci nějaké potíže, někdo usiluje o jejich pozici. Raci musí být obezřetní, aby neudělali nějakou fatální chybu, která by mohla mít nepříjemné následky. Pozor, jen žádné riskantní investice. Není vyloučeno, že jim cestu zkříží podvodníci a zloději.

Raci narození ve třetí dekádě by se měli mít na pozoru před intrikami, pomluvami. Pokud jsou ve vedoucí pozici, mohli by o ni přijít. Hvězdy jim také přejí seznámení s někým, kdo se jim stane dobrým přítelem.

 

LEV (23. července – 22. srpna)

Plány na nadcházející období vypadají velice zajímavě, ovšem jejich realizace bude Lvy hodně zmáhat…

Celý horoskop najdete a můžete si přečíst v příloze tištěného Spiritu číslo 14

(ndro)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501131
DnesDnes100
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden3821
Tento měsícTento měsíc12477

Partnerské weby

apartman banner