legs 434918 960 720BERAN: Zábava s přáteli je sice příjemná, ale nezapomínejte na povinnosti. Pokud je budete přehlížet, stejně se neuvolníte.

BÝK: Dnešek přeje výhodným nákupům. Pokud potřebujete něco hezkého na

sebe, vyrazte a vybírejte. Ušetříte nemalou částku.

BLÍŽENCI: Ve společnosti přátel se dnes budete cítit jako ryba ve vodě. Užijete si spoustu příjemných chvil při lehkém sportu nebo společné zábavě.

RAK: Pozor na svody reklamy. Může se vám zdát, že bez propagovaného přípravku nemůžete žít, opak je ale pravdou.

LEV: I když jsou na vás kladeny poměrně vysoké nároky, v zaměstnání nevíte, kam dřív skočit, všechno zvládnete s lehkostí. ♥ S láskou vám narůstají křídla.

PANNA: Možná se o své okolí staráte víc než o vlastní záležitosti. Nepomáhejte tam, kde o vaše rady nikdo nestojí. Nikoho nemůžete vodit za ručičku, zvláště tehdy, když si to nezaslouží.

VÁHY: Odvaha vám nebude chybět, nebojte se zviditelnit, na někoho přitlačit, když se cítíte v právu. ♥ Máte rande s Kozorožcem? Hvězdy soudí, že se k sobě moc nehodíte.

ŠTÍR: Máte plné právo na odpočinek. Snažte se hodit starosti za hlavu a vyrazte se bavit. Co na tom, že půjdete sami? Příjemnou společnost najdete všude, kam vstoupíte.

STŘELEC: ♥ Ve vztazích respektujte a vyžadujte rovnocennost dávání a přijímání. A to jak v rovině fyzické, tak hlavně v té duchovní.

KOZOROŽEC:Můžete mít pocit, že jste v poslední době nežili naplno, což může být způsobeno úbytkem energie. Více tedy relaxujte.

VODNÁŘ: Lze plánovat obchodní aktivity, můžete spustit nový projekt, učinit důležité rozhodnutí. ♥ Projevené city najdou odezvu.

RYBY: Uvažujete-li o změně zaměstnání, může se objevit slibná nabídka. Hledáte-li práci, nejste bez šance. ♥ Otevřete srdce.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501979
DnesDnes231
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden231
Tento měsícTento měsíc13325

Partnerské weby

apartman banner