02I268741HOROSKOP NA SOBOTU 6. DUBNA

BERAN: Uspořádejte si poměr mezi výdaji a příjmy. Pokud to neuděláte, hrozí, že se ocitnete v situaci, kterou nezvládnete sami.

BÝK: Nechce se vám do úklidu? Nalaďte se příjemnou hudbou a pusťte se do práce. Výsledek vás

potěší a očistný bude i pro duši.

BLÍŽENCI: Otevřete okna a pusťe se do úklidu, který oživí vaši domácnost. Jarní nálada, kterou tak vytvoříte, vás potěší.

RAK: Cítíte-li se přesyceně, možná nejste daleko od pravdy. Sice nemusíte jíst obrovské porce, ale zřejmě nejíte úplně vhodná jídla.

LEV: Mějte na paměti, že všechno nelze přepočítávat na peníze. Nemůžete očekávat, že vám samy o sobě přinesou pocit štěstí. ♥ Neutrální den.

PANNA: Planeta Uran vám naděluje skvělou kondici. Bylo by škoda ji nevyužít k nenáročné fyzické práci, činnostem, které mohou přinést i užitek. ♥ Neutrální den.

VÁHY: Události prvního víkendového dne vás mohou v mnohém mile překvapit. ♥ Pokud pociťujete samotu ve vztahu, napravte to.

ŠTÍR: Ať už jste si na víkend naplánovali cokoli, nejlépe se budete cítit v přírodě, na čerstvém vzduchu, na výletě. ♥ City jsou na bodu nula.

STŘELEC: Hravě zvládnete jakékoliv ataky nemocí. V každém případě se vám vyplatí naplánovat si preventivní prohlídku u lékaře.

KOZOROŽEC: Měli byste si urovnat některé záležitosti, které by jinak mohly přerůst ve větší problém. Odkládáním nic nevyřešíte.

VODNÁŘ: Potřebujete-li řešit rodinné finance, využijte pozitivního naladění dneška. ♥ Zamyslete se, co by partnera potěšilo.

RYBY: Můžete plánovat rodinný rozpočet, přemýšlet, kam v létě na dovolenou. A dopřejte si setkání s přáteli či příbuznými.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 7. DUBNA

BERAN: S jarem se může probudit i cosi ve vás samotných. Touha po změně uzrála a je třeba udělat konkrétní kroky. Se vším si poradíte.

BÝK: Dnes by vás nepozornost mohla přijít draho. Dříve, než se do čehokoli pustíte, pořádně si vše promyslete.

BLÍŽENCI: Věnujte se odpočinku a nic náročného nedělejte. Dnešek si užijte jen sami pro sebe. Lenošte a hýčkejte se.

RAK: Využijte volný den a načerpejte do sebe sílu jara. Zázraků, které vám poskytne procházka po okolí, bude spousta.

LEV: Pokud jste měli na dnešek konkrétní plán, připravte se na to, že všechno může být jinak, než jste zamýšleli. Hvězdy soudí, že byste přesto neměli být zklamaní.

PANNA: Netrapte se myšlenkami, co jste měli udělat a co jste neudělali. Víkend je od toho, abyste odpočívali, dělali si radost. ♥ V lásce není vyloučeno zklamání.

VÁHY: Dejte si pozor na změnu počasí. Pokud se necítíte ve své kůži, bude lepší odpočívat než se pouštět do náročných tělesných aktivit. ♥ Nehledejte problémy tam, kde nejsou.

ŠTÍR: Pokud vyrážíte na cesty, usedáte za volant, buďte ve střehu, velmi opatrní. Žádné riskování vám nestojí za to. ♥ Nemůže být každý den posvícení.

STŘELEC: ♥ Chvíle v přírodě s někým milým vám nečekaně zvedne náladu. Snažte se naslouchat a v případě potřeby i poradit.

KOZOROŽEC: Den je jako stvořený pro návštěvu příbuzných nebo přátel, na které jste neměli doteď čas. Uděláte jim radost a dozvíte se zajímavé novinky.

VODNÁŘ: Konstelace vám vyloženě přejí a štěstí stojí na vaší straně. ♥ Sdílejte hezké chvíle a radost s tím, kdo je vám blízký.

RYBY: Pečujte dnes o své tělo i duši. Uvědomte si, že chcete-li, aby vás měl někdo rád, musíte mít rádi také sami sebe.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504111
DnesDnes344
VčeraVčera566
Tento týdenTento týden2363
Tento měsícTento měsíc15457

Partnerské weby

apartman banner