pay 4101948 960 720Každý z nás je osobnost. Ezoterička Lucia di Moriani tvrdí, že jsme silně ovlivněni vibracemi čísel obsažených ve dni a měsíci narození, které navíc souvisejí i s planetami. Den je pomyslným startem, ukazuje na povahu, potažmo jednání. Měsíc narození pak dolaďuje vnitřní karmu, schopnosti…

 

Narození 20. dubna

Kombinace čísel 2, 0, 4 (Luna, Pluto, Uran): Tito zrozenci mohou být emocionálně nevyrovnaní, ale velmi pracovití. Při špatném vedení mohou nadělat pořádnou paseku. Od dětství je třeba v nich probouzet citovost ke druhým lidem, lásku a sebekázeň. V dospělosti jim to pomůže. Pluto spojuje Lunu s Uranem, sehrává nebezpečnou roli a může vytvářet pnutí ve vztazích. Měli by se realizovat prací pro druhé lidi.

Narození 21. dubna

Kombinace čísel 2, 1, 4 (Luna, Slunce, Uran): Jde o pozitivně naladěné zrozence znamení Býka. Jsou citoví, úspěšní, šikovní. Ale nikdo nesmí pokoušet jejich svatou trpělivost. To jsou pak horší, než když bouchne papiňák, jak se říká. Vydrží ale hodně. Dokážou se bezhlavě zamilovat, svým vyvoleným snesou modré z nebe, postaví dům… Měli by studovat, věnovat se nějaké podnikatelské činnosti.

Narození 22. dubna

Kombinace čísel 2, 2, 4 (Luna, Luna, Uran): Tito Býci jsou velmi silní, bojovní a nebezpeční. Dvojmocná Luna ve spojení s Uranem jim dává emocionální vzrušivost. Není radno stupňovat jejich zlost. Dokážou být ale okouzlujícími a štědrými partnery. Jejich partnerky by měly mít obdivující oči jen pro ně a bohaté zásoby diplomacie. Dokážou získat majetek i společenský kredit, tedy vážnost. Jsou z nich skvělí ředitelé, podnikatelé.

Narození 23. dubna

Kombinace čísel 2, 3, 4 (Luna, Jupiter, Uran): Nechybí jim sexappeal. V dospělosti musí vynakládat značné úsilí, chtějí-li sklidit tantiémy za úspěchy. Brzdí je totiž vnitřní karma, která obsahuje zásah Saturnu. Ten občas zvrátí jejich plány, ale dává jim dobrého partnera pro život. Uplatní se jako novináři - zpravodajové, kritici umění a podobně.

Narození 24. dubna

Kombinace čísel 2, 4, 4 (Luna, Uran, Uran): Tito lidé jsou velmi pracovití a citliví, rodinné typy. Mají vztah k majetku, ale přednost dávají blízkým lidem. Určitý vliv uplatňuje rok narození, který jim přidává další vlastnosti. Nevezme jim ale jejich perfekcionismus a smysl pro detail. Povolání si mohou vybrat jakékoli, jdou jim studia i řemeslo.

Narození 25. dubna

Kombinace čísel 2, 5, 4 (Luna, Merkur, Uran): Osoby narozené v tento den mají povahu kontroverzní, nevyzpytatelní jsou v široké škále protichůdných pocitů. Jak stárnou, může se projevit sklon k samotářství. Jsou vždy závislí na někom, nedokážou fungovat úplně sami. Nenálady si vybíjejí na těch nejbližších. Z jedné strany jsou to nadaní básníci, malíři či hudebníci, nad jejich dílem lidé žasnou. Ale to je z lidské stránky vše. Jejich arogance jim to kazí, souvisí s karmou (čísla 29). Jako osamělí tvůrci budou mít úspěch.

Narození 26. dubna

Kombinace čísel 2, 6, 4 (Luna, Venuše, Uran): Datum ukazuje na boj o moc a uznání, také o peníze. Tito zrozenci nebývají chudí, jsou to ryzí materialisté a nestydí se za to. To jim však nebere city a schopnost milovat. Pokud milují, dokážou se maximálně obětovat a penězi přitom nešetří. Luna a Venuše je zjemňují, přesto občas nastane „zatmění“ a vládne Uran a jeho náhlé události, to se pak dovedou hodně zlobit. Hodí se pro ně povolání - realitní makléř, podnikatel, obchodník.

(cul)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2499939
DnesDnes233
VčeraVčera776
Tento týdenTento týden2629
Tento měsícTento měsíc11285

Partnerské weby

apartman banner