1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Nespokojenost pramení z vašeho vnitřního nenaplnění. Při snaze cokoli změnit byste ale mohli snadno podlehnout iluzím, že když půjdete dopředu hlava nehlava, má to tak být. Sice si můžete splnit konečně svůj sen, ale zároveň spoustu toho, co jste

vybudovali, ztratit. Opravdu tak velké změny chcete?

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Jestli chcete nový vztah, novou práci, získat nové přátele, není k tomu ta nejlepší doba. Lidé kolem vás se začnou formovat sami, dejte v tomto směru prostor Vesmíru. Nechte ho, ať jedná, ať vám do cesty pošle přesně ty osoby, které vám mají co dát. Zatím se jen rozhlížejte a hlavně – usmívejte se.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Nadřazenost člověka, který s vámi takto bude jednat, může mít své výhody. Ukáže své slabiny, odkryje karty. Dívejte se tedy a naslouchejte. Až budete vědět vše, co bude potřeba, jednejte a ukažte, že máte své místo na slunci, že jste důležití stejně jako jiní. Mnohé do sebe zapadne jako kolečka v hodinách.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Narostou vám křídla, můžete mít snahu přelétat z místa na místo, střídat partnery. Hrozí ale, že nad svým jednáním brzy ztratíte kontrolu a následně i důležitého člověka nebo zázemí. Neriskujte zbytečně, nenechte se ovládnout potřebou laškovat. Stále mějte na paměti, co všechno můžete ztratit.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Kolem vás zavládne napětí, hlavně ve vztazích. Nenechte nevyřčené věci viset ve vzduchu, ptejte se, hledejte odpovědi, důvody. Možná rozpoutáte prudkou hádku, ale budete vědět na čem jste, vzduch se konečně pročistí. Vám se uleví, možná i druhé straně. Poznáte tak, co se po vás žádá, kde máte rezervy.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Jestli podléháte nudě a stereotypu, změňte to. Máte situaci ve svých rukou, nějaké oddalování rozhodnutí vám nepomůže. Musíte začít konečně jednat, jinak se nepohnete z místa. Nenechávejte vše jen na osudu a na druhých lidech. Převezměte za sebe konečně zodpovědnost a buďte aktivní, smělí.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Pokud se nebudete cítit dostatečně oceněni, vaši pohodu nabourají pochybnosti, plýtváte energií tam, kde se vám nevrací. Zeptejte se svého nitra, co můžete změnit, co je ve vašich možnostech ovlivnit a popohnat dopředu. Někde se snažíte příliš a při tom vám unikají zásadní záležitosti. Pozor na přetvářku.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Jasně stanovená pravidla vám mohou vyhovovat, nebo také ne. Pokud je vám řád blízký a rádi podle něj žijete, je vše v pořádku. Jestliže tomu tak není, nebojte se udělat ráznou změnu. Možná se vám tím zavřou některé dveře, ale otevřou se zcela nové a za nimi může být příjemné dobrodružství. Můžete si konečně okořenit život.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Máte před sebou dny plné harmonie a radosti. Můžete se spolehnout na partnera, spolupracovníky, blízké či vzdálenější osoby. Měli byste ale umět vrátit jejich spolehlivost. Nic neberte jako samozřejmost. Vesmír vám nyní dodává pozitivní energii, ale dlouhodobě vám bude přát jen v případě, že budete pokorní.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Pojmete-li nějaké podezření ve vztazích, měli byste si hned situaci umět objasnit. Nebojte se promluvit, chtít konkrétní vysvětlení. Nehledejte odpovědi u jiných lidí, nehleďte na jejich názory, postoje. Mohli byste si uměle vytvořit problém, ze kterého jen těžko najdete cestu ven. Jednejte konkrétně a na rovinu.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Očekávejte zajímavé překvapení, které vám možná až vyrazí dech. Do vašeho života vstoupí nový člověk, nebo ten, kterého jste dlouho neviděli. Také se může jednat o nabídku, na kterou dlouho čekáte. Jděte všemu vstříc, štěstí si zasloužíte. Zbytečně se neptejte proč a z jakého důvodu se vše děje, jen si užívejte.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Objeví se několik nabídek, ve kterých se nemusíte úplně orientovat. Zaujmout vás mohou všechny, vy ale dobře vybírejte. Jděte za svým srdcem, zvolte si podle svého nejlepšího svědomí a vědomí. Druzí vám sice mohou poradit, ale jejich názory berte jen jako poradní hlas. Důležití jste jen vy a vaše představy.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2502641
DnesDnes146
VčeraVčera748
Tento týdenTento týden893
Tento měsícTento měsíc13987

Partnerské weby

apartman banner