1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Pokud se budete pouštět do důležitých rozhodnutí, měli byste si být jisti nebo se poradit. Máte sklony příliš riskovat, což by se vám nemuselo vyplatit. Měli byste se ptát na vše, co vám není zcela jasné. Rozhled a dostatek informací se vám jednoduše vyplatí. Hodně

odpočívejte, choďte do přírody.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Vyčkejte příhodného okamžiku, buďte obezřetní. Dostane se vám sice příležitost získat to, co jste vždy chtěli, ale možná za příliš vysokou cenu. Zvažte své plány, zkuste svá přání také trochu přehodnotit. Vyplatí se vám spíše drobné kroky, a také trochu rozhledu o věcech, které se budou dít. Nemusíte mít obavy, osud vás povede.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Oprostěte se od všeho, co vás trápí, zapomeňte na minulost. Zeptejte se sami sebe, zda břemeno ublíženosti nenosíte příliš dlouho. Co se odehrálo, nezměníte, můžete ale konečně měnit svůj život. Uvolněte se, zbavte se stresu, všech svých strachů. Pracujte na sobě, vymeťte kostlivce ze skříní.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Je na čase svůj klid vyměnit za větší akci, klidně i riskantnější krok. Mohli byste minout životní příležitost. Je skvělá doba na sbírání informací, pokud plánujete například studium, začněte. Dejte také více na své nitro, poradí vám tam, kde zůstanete bez pomoci. Váš totemový patron je s vámi, není se čeho bát.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Jste schopni otočit svůj život o skutečně velký úhel. Máte dostatek sil, můžete doslova skály lámat, jen bude potřeba je aktivovat. Vašemu starému JÁ můžete dát zcela novou podobu. Zůstaňte ale pokorní, nezapomínejte rozdávat radost a lásku. Vaše kroky pak budou snadnější a jistější.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Každou překážku berte jako životní výzvu, nenechte se zastrašit případnou nepřízní. Nadechněte se a jděte, ukažte, že máte pro strach uděláno. Nejen, že se vám potíže postupně vyhnou, ještě v očích ostatních stoupnete. Velmi snadno také odhalíte všechny protivníky a záškodníky.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Položte si otázku, co všechno vás svazuje. Možná je to systém, možná lidé, dokonce i blízcí. Je ale na čase vykročit vpřed, rozseknout gordický uzel. Můžete si splnit nejeden sen, nemusíte přitom pálit mosty. Stačí jen dát najevo, že chcete rozhodovat sami za sebe. Za svůj život jste zodpovědní jen vy sami.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Na svá bedra si nakládáte příliš velkou zátěž. Spousta z toho, co nesete, není ale vaše, tedy nemá žádné řešení. Nechte část zodpovědnosti také na jiných lidech, dejte jim prostor, aby ukázali, že mají schopnost vzít život do svých rukou. Nemůžete stále za někoho zodpovídat, ani za ty nejbližší.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Jste člověkem, o kterém si ostatní myslí, že si plní svůj sen. Je ovšem otázkou, zda jste o tom přesvědčeni i vy sami. Pokud ano a vyhovuje vám to, není důvod ke změnám. Pokud ale cítíte, že je potřeba se odpoutat, udělejte rázný krok. Pohodlnost a strach vám nepomohou, cenit se bude pouze odvaha.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Jestli jste s něčím nespokojeni, měli byste se konečně ozvat a jasně říci, co se vám konkrétně nelíbí. Neduste v sobě zlobu a vztek, na čele nemáte napsáno, co vás trápí. A vyčistit ovzduší kolem sebe můžete i několika slovy. Uleví se vám, navíc si takovým přístupem získáte respekt a uznání ostatních.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Každý v sobě má část temnoty, která se občas probudí k životu. Vám může sice pomoci získat to, co chcete, ale také vám leccos vzít. Například přátele. Hrozí, že na nepříliš férové cestě zůstanete brzy sami. Později byste mohli svých činů hořce litovat. Vesmír miluje pokorné lidi a právě jim je ochoten pomoci.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Pamatujte, že pomoc se vždy cení. Budete o ni nejednou požádáni, a pokud je ve vašich silách ji poskytnout, neměli byste váhat. Karmické zákony hovoří jasně, dříve nebo později se vám vrátí vše, co vydáte. V budoucnu se tedy vaše činy odrazí přesně tak, jak nyní jednáte. Rozdávejte proto lásku.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503885
DnesDnes118
VčeraVčera566
Tento týdenTento týden2137
Tento měsícTento měsíc15231

Partnerské weby

apartman banner