love 2519392 960 720BERAN: Udělejte si inventuru ve svých přáních. Úspěch můžete očekávat jen tehdy, pokud se soustředíte na jediný cíl. Vybírejte pečlivě.

BÝK: ♥ Pokud cítíte, že váš vztah prožívá krizi, je třeba o ní mluvit. Sice způsobíte

pořádnou bouřku, ale jen tak se mohou věci pohnout.

BLÍŽENCI: Máte pocit, že se stále staráte o ostatní a pro vás nikdo nehne prstem? Okolí nejspíš od vás musí slyšet, že potřebujete pomoc.

RAK: Dnes od sebe příliš nečekejte. Únava způsobí, že vám vše půjde pomaleji než obvykle. Dopřejte si odpočinek.

LEV: Necítíte se ve své kůži? Pak byste měli trochu zvolnit, více se soustředit na to, co se vám snaží tělo naznačit. ♥ S Pannou se budete nudit, s Býkem dohadovat.

PANNA: Máte pocit, že vám něco uniká mezi prsty? Je na vás, jak se zařídíte, z jakého úhlu pohledu budete věci vnímat. ♥ Se žárlivostí nikam nedospějete.

VÁHY: Nepřejídejte se, jídlo by se nemělo stávat berličkou, když se vám nedaří. ♥ Smiřte se s tím, že nemůžete mít vždy poslední slovo.

ŠTÍR: Máte chuť nakupovat, bezhlavě utrácet? Pak by to nemělo být za zbytečnosti, věci, které nepotřebujete. Naučte se myslet na zadní kolečka.

STŘELEC: Udělejte si radost nebo se věnujte tomu, co jste delší dobu odkládali. Dnešek je vaším šťastným dnem, tak toho využijte.

KOZOROŽEC: Mějte na paměti, že se někdy vyplatí víc naslouchat než mluvit. K jistým záležitostem se raději vůbec nevyjadřujte.

VODNÁŘ: V zaměstnání opatrně, mohou se objevit nějaké problémy nebo komplikace. ♥ Jste v zajetí touhy po lásce a harmonii.

RYBY: Je vhodný den zvláště na jednání o půjčce či hypotéce, k návštěvě banky. Stejně tak lze ale splatit případné dluhy.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501993
DnesDnes245
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden245
Tento měsícTento měsíc13339

Partnerské weby

apartman banner