0912ritulyHOROSKOP NA PÁTEK 19. DUBNA

BERAN: Jarní úklid pročistí nejen vaši domácnost, ale do duše vám vnese potřebný klid a harmonii. Zbavte se nepotřebných věcí.

BÝK: Netrapte se tím, že jste třeba udělali nějakou chybu. Pokud nejde napravit, má vám přinést

poučení, abyste ji později neopakovali.

BLÍŽENCI: Vaše pracovní nasazení je obdivuhodné. Možná jste díky tomu někomu trnem v oku. Z toho si ale nic nedělejte.

RAK: ♥ Jestli vám někdo ublížil a omluvil se, odpusťte mu. Pokud tak neučiníte, ubližujete pak už dál jen sami sobě.

LEV: Ať už o svátcích míříte někam na cesty, na návštěvy, nebo budete sedět doma, měli byste zapomenout na starosti, běžné povinnosti. Užijte si volno.

PANNA: Pokud se chystáte na velikonoční svátky autem, pak buďte na cestách opatrní. Hvězdy naznačují, že hrozí kolize, nehody. ♥ V lásce netlačte, jak se říká, na pilu.

VÁHY: Jestliže míříte na svátky někam mimo město a usedáte za volant, buďte velmi opatrní. Maximálně se soustřeďte na jízdu, nenechte se spolujezdci rozptylovat.

ŠTÍR: Užijte si volno, jak jen to půjde a podle vlastních představ. Ať už zůstanete doma nebo ne, relaxace, odpočinek vám přijdou vhod. ♥ Úsměv vám sluší.

STŘELEC: ♥ Nezadaní by měli častěji vycházet do společnosti. Potkají se s lidmi, se nimiž jim bude dobře. A mohou potkat i budoucího partnera.

KOZOROŽEC: ♥ Váš partner počítá s tím, že se mu budete věnovat. Vymyslete tedy nějakou společnou akci, která ho potěší. Trocha erotiky nebude na škodu.

VODNÁŘ: Stále ještě vám mohou dělat vrásky na čele pracovní a peněžní záležitosti. ♥ Tento den přeje aktivitám a zážitkům ve dvou.

RYBY: Opatrnost je na místě. Nedáte-li si pozor, můžete přijít o nemalou částku nebo nějakou věc. ♥ Jakýkoli nesoulad se projeví.

 

HOROSKOP NA SOBOTU 20. DUBNA

BERAN: Dopřejte si odpočinek a najděte si chvilku jen pro sebe. Čtěte si, lenošte, hýčkejte se a uvědomte si, jak důležitými jste sami pro sebe.

BÝK: ♥ Na žárlivost zapomeňte. Sami nejlépe víte, jestli jste si s partnerem oporou. Pokud je ve vztahu vše v pořádku, nemáte se čeho bát.

BLÍŽENCI: Udělejte si den pro sebe. Nemyslete na žádné chmury a trápení, radujte se ze života. Uvařte si oblíbené jídlo a relaxujte.

RAK: Nejlépe dnes uděláte, když zalezete do peřin s milovanou knihou. Nic vám neuteče a načerpanou energii zúročíte v následujících dnech.

LEV: Těšit se budete z poměrně dobré fyzické kondice. Ta vám umožní, abyste dostáli svým slibům, předsevzetím pro nastávající sváteční dny.

PANNA: Není vyloučeno, že vás překvapí návštěva, milé setkání, vzpomínky na minulost vám oživí nečekaný telefonát, SMS zpráva. ♥ Opačné pohlaví vám nadbíhá.

VÁHY: Přesto, že vám bude sobota připadat jako každá jiná, může vás dnešek překvapit něčím výjimečným. ♥ Pokud se setkáte s osobami narozenými ve znamení Lva, z údivu nevyjdete.

ŠTÍR: Možná jste si na dnešek naplánovali vyřizování nějakých restů, renovaci domova, nepříliš oblíbenou práci. Až se za ním ohlédnete, ovládne vás dobrý pocit.

STŘELEC: Uvědomte si, jaké máte dohody s okolím a dodržujte je. ♥ Zbavte se tak nervozity, která se občas ve vztazích nakupí a brání jejich dalšímu rozvoji.

KOZOROŽEC: ♥ V lásce to trochu bude jako na houpačce, úspěchy budou střídat chvíle rozčarování. Ale nepůjde o nic závažného, buďte v klidu.

VODNÁŘ: Cosi možná uvidíte najednou v jiném světle, doputovat k vám mohou zajímavé informace. ♥ S flirtováním opatrně.

RYBY:Nelze vyloučit, že dojde na spory o peníze. ♥ Nejspíš se ukáže, jak pevné základy mají vaše partnerské vazby.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 21. DUBNA

BERAN: Jaro vás zve k procházkám do přírody. Tak neváhejte a vydejte se na pěkný výšlap. Krásy, které cestou uvidíte, vás posílí pro další dny.

BÝK: Pokud jste své tělo letos už trochu protáhli, můžete si naplánovat i celodenní výlet. Vezměte přátele a zažijete i spoustu legrace.

BLÍŽENCI: Svou fyzickou kondici zúročíte při úklidu domácnosti. Sice budete unaveni, ale pohoda, kterou si pak užijete, bude stát za to.

RAK: Nebojte se investovat do zážitků. Vzpomeňte si na člověka, kterého byste při této příležitosti rádi potkali.

LEV: Pozor na zažívání, pozlobit by vás mohl žaludek. Tedy opatrně s velikonočním přejídáním, hlídejte si jak množství, tak kvalitu a složení pokrmů.

PANNA: Nemusíte se cítit ve své kůži, jak se říká. Tím spíš byste měli dbát na zdravější jídelníček a přiměřenou fyzickou aktivitu. Přizpůsobte vše momentální náladě a zdravotnímu stavu.

VÁHY: Jste rodiči dospívajících dětí? Tak se připravte, že to rozhodně nebude klidná neděle. Naslouchejte jim pozorně, nešetřete užitečnými radami.

ŠTÍR: Jste ve skvělé fyzické i psychické kondici. Můžete ji posilovat v přírodě, na čerstvém vzduchu, rekreačním sportem. ♥ Rande vyjde na jedničku.

STŘELEC: ♥ Zjistíte, že je něco, co se můžete od partnera naučit. A to je dobře, váš vztah se tím prohloubí a dostane nádech větší sounáležitosti.

KOZOROŽEC: Změnit něčí názor je občas velmi těžké a některým lidem trvá dlouho než si uvědomí, že se mýlí. Nezapomínejte proto být diplomaty.

VODNÁŘ: ♥ V rámci milostných záležitostí cosi může dopadnout jinak, než jste chtěli nebo předpokládali. Ale netrapte se.

RYBY: Starosti spojené se sférou práce se mohou negativně odrazit na stavu vašeho zázemí. ♥ Myslete na potřeby partnera.

 

HOROSKOP NA PONDĚLÍ 22. DUBNA

BERAN: Přivítejte jaro a dopřejte si nějaký nový kousek do šatníku. Svěží pastelové barvy vám zvednou náladu a omladí vás.

BÝK: Neřešte příliš druhé a soustřeďte se na svůj vlastní život. Snažte se každý den prožít něco hezkého. Uvidíte, že se vám to zalíbí.

BLÍŽENCI: Nějaké rozpory s okolím se vám podařilo urovnat. Váš život dostal nový impulz a vše vám teď připadá snazší.

RAK: Usmíváte se na svět kolem a je vám dobře. Máte neskonalou energii a zvládnete, cokoli si zamanete. Pusťte se do toho.

LEV: Nemračte se na svět, když se u vás doma dveře netrhnou. Neplánované návštěvy vám přinesou hodně inspirace, radosti, potěšení.

PANNA: Dnešek věnujte jen aktivitám, které vám umožní maximálně odpočívat, příjemně relaxovat. Snažte se nepřipouštět si žádné starosti, nemyslete na hlouposti.

VÁHY: Ve sváteční den máte dostatek času zapřemýšlet nad tím, co byste rádi ve svém životě změnili. ♥ S partnerem se shodnete i v otázkách, které vás dříve rozdělovaly.

ŠTÍR: Zřejmě se u vás dveře netrhnou. Setkání s příbuznými, milými lidmi, příjemnou společností, nikoho nezarmoutí. ♥ Nuda v lásce se vám nejspíš vyhne.

STŘELEC: Pokud máte problematické vztahy s někým blízkým, může jít o potomka nebo třeba tchyni, počítejte s jistým napětím. Ale vše se později vyřeší.

KOZOROŽEC: Jestliže dnes někdo přijde se skvělým plánem, jak výhodně investovat, jděte do toho. Planety vám přejí, nedržte se při zemi.

VODNÁŘ: Planety doporučují - užijte si sváteční den s rodinou, přáteli. Možná si naplno uvědomíte, jakou oporu v nich máte.

RYBY: Volný den využijte pro sebe. Postavení planet naznačuje, že potřebujete posílit psychiku. Najděte si chvilku na meditaci.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501010
DnesDnes659
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3700
Tento měsícTento měsíc12356

Partnerské weby

apartman banner