IMG 8575BERAN: Dnes vám hrozí, že někde necháte svůj diář nebo telefon. Kontakty a termíny by vám hodně chyběly. Snažte se soustředit.

BÝK: Cítíte příliv energie a nevíte přesně jak ji využít? Inspiraci

najdete ve svých myšlenkách. Co třeba aktivita na čerstvém vzduchu?

BLÍŽENCI: Kolikrát za poslední dobu jste si říkali, že potřebujete v životě změnu. Dnes je ideální příležitost se změnami začít.

RAK: Udělejte si čas na prohlédnutí starých fotek a dopisů. Zasněte se, vzpomínejte na krásné okamžiky života. Získáte sílu.

LEV: Finančně jste na tom dobře, můžete si leccos dovolit, třeba utrácet i za věci, které nutně k životu nepotřebujete. ♥ Buďte v kontaktu s tím, koho milujete.

PANNA: Slovní výpady kolegy, projev závisti se snažte nepřipouštět si. Každý má občas den blbec. Přeneste se přes špatnou náladu člověka, s nímž musíte spolupracovat.

VÁHY: Ve finančních otázkách máte hvězdy na své straně. Zkuste štěstí ve sportce, kupte si los, peníze by vám dnes měly jít samy naproti. ♥ Máte důvod se na svět usmívat.

ŠTÍR: Pozor na nepozornost. V žádném směru ji nepodceňujte. Opatrní buďte zejména na peněženku, osobní doklady, věci, o něž byste neradi přišli.

STŘELEC: Položte si otázku, která rozhodnutí jsou pro vás obtížná. Odpověď se vám bude hodit, pomůže vám najít energii k nastolení ztracené rovnováhy.

KOZOROŽEC: Čekají vás nejspíš nějaké změny v zaměstnání, ale i v soukromí. Pro vás to znamená mít se na pozoru a nepodlehnout lákavým svodům.

VODNÁŘ: Jestliže zvažujete nějaké pracovní změny, pak tedy vězte, že čas dozrál. Zamyslete se nad nabídkami a příležitostmi.

RYBY: Planety varují - můžete-li, vezměte si den, dva dovolené. Nejste v kondici a roste nejen riziko pochybení, ale i úrazů.

Foto: Lucie Zemanová

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500536
DnesDnes185
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3226
Tento měsícTento měsíc11882

Partnerské weby

apartman banner