Panna

Jak se budete cítit v roce 2018:

V tomto roce budou vaše pocity zvláštní. Začátkem roku budete mít jisté obavy, většinou o své blízké. Pak vás ovládne snaha mít vše pod kontrolou a všemu vládnout, o všem rozhodovat pevnou, ale i

trochu drsnou, rukou. Začátkem léta konečně pocítíte klid a harmonii. Bude vám dobře, když uvaříte nebo ugrilujete pro svou rodinu nějakou delikatesu a všichni vás pochválí, jak se vám akce podařila. Ve druhé polovině roku nastane období, kdy s vámi někdo rozehraje podivnou hru plnou intrik. Nechte všechny řeči jen tak plynout, neublíží vám. Rychle odezní. Na podzim se vše uklidní a vy vyjdete ze situace jako vítěz. Vaše touhy budou směřovat k poznávání zajímavých míst, krás přírody. Ke konci roku obdržíte nějaké smutné zprávy, které vám budou ležet na srdci. Odreagujte se četbou, klidně se uzavřete do světa knih, najděte si ty, jež vás povzbudí i uklidní.

Finance a jak s nimi nakládat:

V první polovině roku vás čeká velké rozhodování ohledně financí. Dejte především na svůj rozum, poradit se můžete s těmi, kterým věříte. Zda jste se rozhodli správně, poznáte již v půlce roku. Neměli byste zanedbávat povinné lékařské prohlídky, jinak to pocítíte i finančně. Týká se to například ošetření a péče u zubaře. V první polovině roku, pokud to bude nutné, investujte tedy do zdraví svého i rodinných příslušníků. Čeká vás uzavírání smluv a různé vyřizování na úřadech apod. V létě u vás bude platit, že co zasejete, to také sklidíte. Příjem peněz nemusí být podle vašich představ, znamená to více myslet tzv. na zadní kolečka. Na podzim pak můžete s klidem investovat do svým ratolestí nebo příbuzných, které máte rádi. Myslete ale i na závěr roku, jelikož vás čeká nějaká změna, která bude také o penězích.

Rodina:

V první třetině roku vás čekají ze strany rodiny a blízkých poněkud nepříjemné události, které vás zaskočí. Jelikož je to vaše rodina, je na místě jim to odpustit. V dalším období už bude vše v pořádku, někdo, koho jste dlouho neviděli, by vás měl navštívit. I vy byste měli s rodinou vyrazit na neplánovanou cestu a udělat radost zase někomu dalšímu. Její úspěch karty zaručují. Na konci roku se mohou objevit nějaké spory, ale ty nebudou mít dlouhého trvání.

Vztahy

Pro nezadané:

Získat spřízněnou duši bude o něco složitější než v roce předchozím. Jakmile se vám to ale podaří, poznáte novou rodinu, která se vám bude velice zamlouvat. Zažijete spolu plno zábavy. Ve druhé třetině roku dávejte pozor, abyste se nezačali chovat jako malé děti, jelikož tak byste mohli o svůj protějšek lehce přijít. V závěru roku vás čekají s novým partnerem krásné procházky, budete si užívat společných chvil, zábava vás sblíží a můžete být v tom dobrém i středem pozornosti.

Pro zadané:

Přijde období, kdy vám bude připadat, že ať děláte co děláte, váš protějšek to bere jako samozřejmost. Je to ale jen váš pocit. Karty ukazují na plánování rodičovství a další změny znamenající upevnění vašeho vztahu. Buďte svému partnerovi za každou cenu věrní, jinak by přišly vážné problémy. Příjemné procházky a výlety, setkání s přáteli pomohou k harmonii ve vašem vztahu.

Hana Tylečková

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504842
DnesDnes474
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden3094
Tento měsícTento měsíc16188

Partnerské weby

apartman banner