Runa Inguz – Ing

Runa vás vybízí k vnitřnímu klidu a uvědomění. Naznačuje, že čas přeje dokončení dříve započaté práce a rozjezdu nových aktivit, slibuje odměnu za vyvinuté úsilí. Vybízí vás ale zároveň k trpělivosti a k tomu, abyste nejednali bez rozmyslu, ačkoli vaše mysl může

překypovat nápady.
Co se týká lásky, měli byste zaznamenat pozitivní vývoj situací a okolností. Jestliže jste řešili ve vztahu neshody, věští runa urovnání, mělo by dojít ke smíření. Budete-li pečovat o své tělo, investujete-li do své krásy, okouzlíte okolí.

K runě Inguz se obecně pojí představa ochrany rodinného krbu, domova. Všeobecně runa symbolizuje mužskou plodnost, bohatství, dozrávání. K runě se pojí nosová hláska N, strom jabloň, léčivá rostlina hořec, živly země a oheň. V rámci zdraví spadají do sféru jejího vlivu poruchy potence a mužských pohlavních orgánů, někdy se ale také doporučuje těhotným ženám. V magii se nejčastěji používá při rituálech k zajištěné úrody a plodnosti. Může vám však také pomoci (zvláště mužům) posílit sebevědomí a významně přispět k realizaci záměrů.

KOUZLO RUNY INGUZ

Nejprve si vyrobte runový talisman. Na kamínek nakreslete za přibývajícího Měsíce znak runy Inguz červenou barvou, případně tento znak vyryjte do dřeva. Talisman pak noste u sebe na koženém řemínku a po dobu jednoho měsíce každé ráno začínejte tímto postupem: Hned po probuzení si v mysli přehrajte úkoly a situace, které vás čekají, včetně volnočasových aktivit. Pak vstaňte a zavěste si talisman na krk. Pokud vstáváte za tmy, zapalte červenou svíčku a postavte se čelem k oknu. Zvedněte paže nad hlavu a soustředěně si představujte, že do svého života přivoláváte sílu boha Inga. Můžete přitom vnímat teplo, které se vám rozlije na hrudi okolo symbolu runy. Vizualizujte si, jak se vám blahodárná božská energie vlévá do žil a proudí vaším tělem. Jakmile budete mít pocit propojení s bohem plodnosti, opět si představte situace a úkoly, jež jsou před vámi, ale tak, jak si přejete, aby proběhly (a to zvláště tehdy, jsou-li nějakým způsobem problematické). V duchu si řekněte, že jste sebevědomí, laskaví a dobře naladění, tedy v dokonalé formě. Na co sáhnete, to se podaří. Prožijte si radost z úspěchu a vše zakončete prudkým nádechem a výdechem. Síla runy vás podpoří i v těch nejtěžších situacích.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504902
DnesDnes534
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden3154
Tento měsícTento měsíc16248

Partnerské weby

apartman banner