Štír

Jak se budete cítit v roce 2018:

V první třetině roku se budete cítit naprosto skvěle. Ve vašem nitru zavládne harmonie a budete konečně sami sebou. Vaše touhy se nasměřují k hudbě, divadlu a různým kulturním akcím. Planety vám

budou ve všem nápomocny. Ve druhé třetině vás dostihnou určité starosti, kterými se začnete zabývat a na nějaký čas budou zatěžovat vaši mysl. Proto byste se v tomto období měli těšit z maličkostí, jelikož ty vám mohou velmi pomoci vše překonat. Nechtějte vše změnit hned, buďte trpěliví. Na konci léta se vše obrátí k lepšímu a vy se opět začnete cítit dobře a zažijete plno krásných okamžiků s blízkými osobami, jejichž přítomnost si náležitě užijete. V závěru roku se dostanete do pohody a dobré nálady. Tím pádem zrealizujete mnohé bláznivé nápady, což bude jen dobře. Do všeho se budete pouštět bez přemýšlení a s velkým nadšením. V nějaké záležitosti se rozhodnete pro konkrétní kroky a začnete tzv. od nuly. Dáte svému životu nový a lepší směr. Zimu budete chtít trávit v teple domova, ale možná byste přece jen měli vyrazit někam do přírody.

Finance a jak s nimi nakládat:

Pokud máte nějakého domácího mazlíčka, počátkem roku počítejte v tomto směru s nějakými výdaji. Půjde například o očkování nebo nákup nějakých potřebných věcí, jako jsou vitaminové doplňky apod. A pokud žádného nemáte, bude se to týkat vašich ratolestí. Finanční stránka tento rok nebude úplně podle vašich představ, ale stěžovat byste si neměli. Už jste zažili horší časy. Dle karet budete mít z něčeho velkou obavu, ale neměli byste sedět se založenýma rukama. Konejte, rozhodujte se rychle. To, co vám napoví váš šestý smysl, by mělo být správné řešení. Ve druhé třetině roku by nebylo od věci, kdybyste sebe nebo to, co chcete už delší dobu, pojistili. Nastává období uzavírání či podepisování různých smluv. V závěru roku budete investovat tzv. do svých hříchů. Do něčeho, co chcete před ostatními utajit, neboť je to pouze vaším potěšením.

Rodina:

Začátkem roku vás čeká krásná oslava či sešlost s rodinou, která opravdu bude stát za to. Rozhodně ji neodmítejte. Sejdete se s někým, koho jste dlouho neviděli. Bohužel, karty říkají, že tento rok někdo blízký z rodiny bude mít zdravotní problémy a bude potřebovat pomoc. Snažte se být mu nablízku a podpořit jej především psychicky.

Vztahy

Pro nezadané:

Někdo si na vás myslí, ale neumí udělat první krok. Podle všeho vás čeká velká láska, která bude stát za to. Jen pozor, abyste něco nepokazili zbytečnou zbrklostí. Také se mohou objevit nějaké intriky od závistivců. Pokud budete jednat upřímně, vše dopadne dobře. Na konci roku se ukáže, jak pevná vaše láska bude.

Pro zadané:

Váš partner bude mít sklon k lítostivosti, udělejte mu radost nějakým překvapením, dovolenou nebo milým dárkem. Potřebuje také vaši oporu a objetí. Láska bude ve druhé třetině roku velmi vzkvétat, v jeho samotném závěru však může přijít nějaká komplikace. Neudělejte něco, za co byste se později styděli. Jinak vás bude čekat velké rozhodování.

Hana Tylečková

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501490
DnesDnes459
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden4180
Tento měsícTento měsíc12836

Partnerské weby

apartman banner