Děti slavných rodičů to nemívají jednoduché. Zvláště ty z herecké branže. Okolí stále pátrá, zda se například ke svému povolání nedostaly protekcí, či zda již náhodou ve výkonech na jevišti či stříbrném plátně nezastínily své rodiče. To se týká i Václava Vydry nejmladšího, který se narodil legendární herečce Daně Medřické a potomkovi

ze starého hereckého rodu - Václavu Vydrovi ml. - v roce 1956.

Pamatujete si ho jako šarmantního a kultivovaného hraběte Šternberka z filmu Černí baroni? Na jeho hlášku - „Omyl soudruhu veliteli, já jsem feudál, buržoazie je naším společným třídním nepřítelem“?

Nejmladší z rodu Vydrů vystudoval pražskou konzervatoř. Hrál v kladenském divadle a posléze v Městských divadlech pražských a v Divadle na Vinohradech, kde již působil jeho dědeček a oba rodiče. Na filmovém plátně se objevil ve 14 letech ve snímku Zabil jsem Einsteina, pánové. Mohli jsme ho vidět i v mnoha dalších českých snímcích a v seriálu Život na zámku, kde hrál poněkud přitroublého traktoristu Vojtu. Se svojí manželkou Janou Bouškovou moderuje již řadu let oblíbený televizní pořad Prostřeno. Zaznamenali jsme ho ovšem i ve snímcích průměrných a podprůměrných, ale takový již je úděl herců.

Václava Vydru nejmladšího obdivují fanynky kvůli jeho podmanivému úsměvu a atletické postavě, která se bezpochyby tak dobře vyjímá na koni. Všichni víme, že je velkým obdivovatelem těchto ušlechtilých zvířat.

Otázka pro věštce, psychotronika a spisovatele Stanislava Brázdu (působícího pod pseudonymem Stanley Bradley) zní: Václav Vydra, výborný herec a milovník koní, má za sebou celou řadu úspěšných rolí. Čeká jej letos nějaká opravdu významná?

Odpověď: „V tomto roce by se nějaká větší role mohla objevit. Ale do dvou let skutečně dostane nabídku, která se neodmítá. A mám pocit, že to bude ta správná ‚parketa‘ pana Vydry, mohlo by to být něco o zvířatech, která má tak rád.“

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504850
DnesDnes482
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden3102
Tento měsícTento měsíc16196

Partnerské weby

apartman banner