Runa Dagaz – Daeg

Čas nahrává novým plánům a jejich realizaci. Nepřešlapujte tedy na místě a dejte se do díla. Runa vám dává naději na zdar vašich aktivit, zároveň však připomíná, že je nutné jednat čestně a nezpronevěřit se

svým ideálům.

Toužíte-li po kariérním postupu, i v tomto ohledu vám bude přáno. Musíte jen vyvinout náležité úsilí, využít možností, jež se nabídnou. Pokud se snad ocitnete v nelehké či nepříjemné situaci, není třeba zoufat. Máte na to, abyste je s úspěchem vyřešili, ba dokonce zúročili ve svůj prospěch.
V souvislosti s láskou runa praví, že se tzv. blýská na lepší časy. Kdo se trápil kvůli nešťastné lásce, byl osamělý, naváže nové kontakty, může se zamilovat.

Obecně je název runy Dagaz překládán jako „den“. Pojí se k ní představa vycházejícího slunce nad krajinou. Jde o pozitivní runu symbolizující bezpečí. Runa má vztah k letnímu slunovratu a číslu 23, náleží jí strom smrk, léčivá rostlina měsíček, živly oheň a vzduch, barva červená, písmeno D. Co se zdraví týká, využívá sev boji proti duševním chorobám a úzkostem. V magii má své místo v rituálech sloužících k vyvolání změn a přitáhnutí nových začátků. Talisman se znakem runy Dagaz člověka obecně chrání před nemocemi a úrazy. Zhotovit si ho můžete těsně před svítáním, při zapálené žluté svíci. Jak? Na kamínek namalujte červenou barvou znak runy, pak ho připevněte na kůži a zavěste si ho na hruď.
KOUZLO RUNY DAGAZ

Budete potřebovat: Několik dřívek nebo klacíků a žlutou svíci.
Postup: Všechny rituály s runou Dagaz se dělají za svítání nebo těsně před ním, nejlépe u okna směřujícího k východu. Zapalte žlutou svíci, na kterou jste předtím vyryli znak runy Dagaz, postavte ji na okno. Z nachystaných dřívek vytvořte znak runy na zemi pod oknem. Postavte se čelem k východu - znak i zapálenou svíčku musíte mít před sebou. Překřižte ruce tak, že pravá dlaň je na levém rameni a levá na rameni pravém. Předtím si na hřbet pravé i levé ruky nakreslete znak runy Dagaz. Dívejte se do krajiny a uvolněte se, zklidněte dech. V mysli si vytvořte představu nového dne, který začíná svítáním. Jste na něj připraveni, vítáte jej. První paprsky, které na vás dopadnou, vás posílí a budou vás chránit celý den. Tento rituál vás posílí před důležitým jednáním, zkouškou, soudním líčením a podobně. Po celou dobu si představujte ochranu, kterou vám paprsky vycházejícího slunce přinášejí.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501521
DnesDnes490
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden4211
Tento měsícTento měsíc12867

Partnerské weby

apartman banner