Střelec

Jak se budete cítit v roce 2018:

Všeobecně bude v tomto roce platit rčení - kdo je připraven, není překvapen. V první třetině roku budete řešit různé záležitosti svých potomků a nebo mladších příbuzných. Zavzpomínáte si a většina z vás

se rozhodne, že dovolenou tento rok stráví tam, kde byla například před deseti lety. Každou volnou chvíli, kterou budete mít sami pro sebe, tak prožijete relaxací a příjemným odpočinkem. Podaří se vám zharmonizovat organismus a zářivá přitažlivá energie z vás bude přímo sálat, takže pro okolí se stanete velice přitažlivými. Ve druhé třetině roku vám úsměv na tváři jen tak nikdo nezkazí. Zažijete plno radosti a zábavy. Dokonce by mohlo přijít i nějaké to povýšení v práci. Štěstí se vám bude přímo lepit na paty, úspěchy vás budou provázet skoro po celý rok. Třetí třetina roku bude obdobím plným tajemství a překvapení. Napadne vás nějaká nová myšlenka a nebo nápad, který bude dobré uskutečnit. Na konci roku vás to potáhne do přírody, nevadí, že nebude sníh, hlavně, že najdete místo, kde je klid.

Finance a jak s nimi nakládat:

První třetina roku bude o vašich komunikačních schopnostech, například si sjednáte nový výhodnější paušál nebo internet. Pokud jste nezaměstnaní, čeká vás nový začátek, nové zaměstnání, které by se vám mělo líbit. Začnete na sobě pracovat a investovat do všeho, co přijde, s velkým nadšením. Také nějakou část zřejmě investujete do rodičů tak, aby se měli lépe. Ve druhé třetině roku si uděláte krásnou dovolenou, kterou vám možná budou všichni závidět. Nešetřete tedy na výdajích. Čeká vás zlepšení finanční situace a na co sáhnete, to vám pod rukama doslova rozkvete. Ve třetí třetině roku budou vaše investice směřovat do různých akcí. Čeká vás řešení a podepisování nějakých smluv. Na konci roku zažijete trochu samoty, a tak začnete vylepšovat a zkrášlovat své obydlí.

Rodina:

Rodina z vás bude nadšená a také na vás bude náležitě pyšná. Pokud někdo z vašich blízkých, nebo přímo vy, zatouží po nějaké loterii, bude mít velkou šanci na výhru. Zažijete společně plno kulturních akcí. Je-li v rodině nějaký problém, tak tento rok se vyřeší tím nejlepším způsobem.

Vztahy

Pro nezadané:

V první třetině roku budete mít ze vztahů podle všeho obavy. Možná se opačného pohlaví budete tak trochu bát. Samozřejmě, naprosto zbytečně. Pokud máte o někoho zájem, získáte jej přes vaření a dobré jídlo.Ve druhé třetině roku zažijete plno radosti a zábavy. Jestli se dáte dohromady s někým zajímavým, záleží jen na vás. Bude totiž platit, že sklidíte, co zasejete. S rozmazlováním to ale nepřehánějte, aby to nový partner nebral jako samozřejmost.

Pro zadané:

Partner vás možná bude trochu kritizovat ohledně vaření, jelikož budete zkoušet nové recepty. Výsledek však bude občas nevalný, a tak může dojít k malým rozporům u stolu. V polovině roku zažijete příjemné období s velkou radostí a oslavami. Pak mohou nastat mírné potíže, neboť vše, co uděláte pro partnera, bude brát jako samozřejmost. Buďte proto trpěliví. Pokud se snažíte o miminko, je možné, že v roce 2018 to nepůjde tak snadno. Nemusíte mít obavy, později vše dopadne dobře.

Hana Tylečková

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501254
DnesDnes223
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden3944
Tento měsícTento měsíc12600

Partnerské weby

apartman banner