Herec s jizvou na tváři je známý svým vyzrálým ztvárněním postav. Martin Zounar šel ve stopách svého otce, herce Miroslava Zounara. Sám říká, že nikdy nebyl k herectví veden, ale geny zřejmě zafungovaly. V současné době je Martin mezi televizními diváky asi nejvíce vnímán jako nešikovný doktor z Ordinace v růžové zahradě. Tohoto

„záporáka“ hraje opravdu bravurně. Jeho Bobo je nejen mizerný chirurg, ale i sobecký manžel a úplatný šíbr.

Martin Zounar se ještě jako student objevoval na filmovém plátně i v televizi. První menší roli hrál ve filmu Stav ztroskotání (1983), poté dostal role v několika televizních inscenacích a seriálech. Nezapomenutelná byla jeho postava Tomáše Soukupa v seriálu Chlapci a chlapi (1988), kde zahrál hrdinu v dobovém kontextu „kladného“.

Po absolvování Státní konzervatoře v Praze začal Martin hostovat v Národním divadle, v Divadle pod Palmovkou a v Divadle komedie. Kromě herectví se také snažil podnikat v několika oborech, ale jeho pokusy končily nezdarem.

Otázka pro věštce, psychotronika a spisovatele Stanislava Brázdu (působícího pod pseudonymem Stanley Bradley) zní: V závěru loňského roku herec Martin Zounar nastoupil do psychiatrické léčebny, aby si zde odpočinul od práce. Spekulovalo se však o tom, že pravým důvodem byly problémy s alkoholem. Má alkohol Martin skutečně pod kontrolou, jak tvrdí?

Odpověď: „Podle mého věštění pan Zounar alkohol pod kontrolou má, jen si nevěří, že tomu tak je. A podle mých karet má tak velké štěstí, že ani nechce věřit, že je to možné. Tak jej spíše ovládá strach, že to nezvládne. Pan Zounar je přecitlivělý a k jeho ,ohnivým‘ kvalitám patří především spiritualita, intuice a jasnozřivost. Má cit pro ,krásno‘, a to stojí dost peněz. A z toho všeho, aby to zvládl, má obavy.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2584114
DnesDnes641
VčeraVčera739
Tento týdenTento týden3007
Tento měsícTento měsíc14478

Partnerské weby

apartman banner