Mannaz - člověk, sebepřijetí

Tažená runa je obecně považována za pozitivní, tudíž její poselství, jakkoli se může zdát nejasné, bývá většinou kladné. Runa vás upozorňuje, že je třeba spoléhat především na sebe a konat v souladu se záměry a vnitřním nastavením, myšlenkami. V zaměstnání se

snažte uplatnit své zkušenosti i nadání, okolí to ocení. Využijte příležitost k rozvíjení svého potenciálu, pokud se nějaká objeví. Díky kreativitě a bystré mysli si poradíte s čímkoli. Věřte, že případné potíže vyřešíte a dokončíte, co je třeba. Runa dále hovoří o tom, že máte nyní také možnost harmonizovat a posílit své vazby, ať už přátelské či milostné. Budete-li šířit lásku, bude se vám láska vracet. Pro ty z vás, kteří nemají partnera, jsou osamělí, je runa určitým příslibem toho, že mohou tuto situaci změnit, najdou spřízněnou duši.

Runa v podstatě zobrazuje člověka, jeho klady i nedostatky. Odkazuje však i na lidské společenství. Připomíná vám, že existence rodiny, přátel, je základem štěstí. Atributy Mannaz jsou člověk, osud, společenství, osobnost, rodina, vztahy, společenské záležitosti. Symbol naznačuje schopnost jednotlivců pracovat společně pro dosažení blaha celku, runa je charakteristická pro ty, kteří rádi pečují o jiné. K runě mají vztah strom cesmína, léčivá rostlina mařinka, živel vzduch, barva tmavorudá, číslo dvacet, hláska M. Co se zdraví týká, do sféry jejího vlivu náleží paty a chodidla. V magii se využívá k nalezení věrné a čisté lásky, jejím prostřednictvím si lze přivolat vhodného partnera. Chcete-li to vyzkoušet, máte možnost.

Kouzlo runy Mannaz
Staré anglické kouzlo pro získání vyhlédnutého milence nebo milenky je určeno pátečním večerům, kdy jasně září Měsíc. Pátek je totiž den zasvěcený Venuši (bohyni lásky) a při dorůstajícím Měsíci má největší sílu. Musíte si najít klidné místo, zharmonizovat tělo i mysl a pak si představit podobu milované osoby. Při výdechu během vizualizace vytouženého partnera vyslovujte hlásku M. Znak runy Mannaz následně vyryjte nehtem do růžové svíčky, stále přitom musí z vašich úst znít M. Potom vezměte proužek papíru, na něj napište své jméno a myslete pořád na svou lásku. Třemi stuhami v barvě červené, zelené a bílé omotejte proužek papíru a upravte do kruhu kolem růžové svíčky. Svíčku zapalte a zatímco hoří, opět si živě představujte tvář, postavu i pohyby své lásky. Voskem, který kape ze svíčky, zapečeťte posléze konce stuh. Stužky s papírkem si nechte celou noc u sebe. Druhý den stuhy rozpleťte, tak osvobodíte kouzlo a přivoláte lásku.
Kdysi si také lidé na podporu a ochranu své lásky u domu vysazovali měsíček. Však se o něm říká, že je to „utěšitel srdce a duše“. Zasadit se musí na konci jara, v čase dorůstajícího Měsíce nebo úplňku. Vy si můžete zasadit měsíček do květináče, na který nakreslíte znak runy Mannaz. Jeho květy nesmíte nikdy trhat, tím by kouzlo ztratilo svou moc. Květinu pečlivě ošetřujte, chcete-li si pojistit věrnost a klidné rodinné soužití.
Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2698805
DnesDnes133
VčeraVčera704
Tento týdenTento týden2323
Tento měsícTento měsíc13639

Partnerské weby

apartman banner