Je to pohledný jinoch s uhrančivým kukučem, který zdědil po své mamince Kláře. A herecký talent mu sudičky v kolébce bezpochyby už přisoudily. Není divu, pochází totiž z herecké dynastie po meči i po přeslici. Jeho dědeček - výrazný herec Ladislav Trojan, strýc Ondřej – režisér, otec Ivan Trojan – současná herecká hvězda, která jde

z role do role. Maminka – herečka Klára Pollertová - Trojanová, která svým půvabem dojímala filmové a televizní diváky již v útlém věku.

Druhý v pořadí třetí generace hereckého rodu Trojanů – Josef – chce být také hercem. Před kamerou se poprvé objevil v pouhých čtyřech letech v pohádce Anděl Páně. Jako jedenáctiletý pak v psychologickém snímku Smíchov pláče, Brooklyn spí. O rok později v hudební komedii Alice Nellis - Revival, hlavní role dostal ve studentských filmech Ráchel a Domov. V celovečerním snímku Děti samotářů, jenž navazuje na Samotáře, ve kterých před léty tak zazářil jeho otec Ivan, si zahrál již jako teenager roli Patrika. Podle svých slov tam „společně s jednou mladou slečnou prochází celým dějem“.

Před televizní kamerou ho diváci mohli vidět v jedné z epizod seriálu Svět pod hlavou (Mrtvý muž), kde ztvárnil po boku svého otce postavu vojáka.

Syn herecké dvojice Kláry Pollertové-Trojanové a Ivana Trojana - Josef - se chce vydat ve šlépějích rodičů. Má na to stát se stejně dobrým hercem?

Věštec a psychotronik Stanley Bradley míní: „Syn Josef, ač mlád, je spravedlivý, nezávislý, má silnou vůli, schopnost soustředit se. A podle mě se již rozhodl, využil příležitosti a té se bude držet. Otec mu rozhodně bránit nebude a jde jen o to, aby vše zvládl fyzicky a překonal strach. Tak mu můžeme jen přát, aby vše zvládl podle svých představ. Pokud ano, bude dobrým hercem, protože umělecké nadání má a předpoklady uspět také.“

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2586105
DnesDnes78
VčeraVčera794
Tento týdenTento týden4998
Tento měsícTento měsíc16469

Partnerské weby

apartman banner