Thurisaz

Runa naznačuje, že sice musíte počítat s nějakými zmatky a potížemi, ale nerozčilujte se, rozhodně nemáte důvod propadat malomyslnosti. Máte dostatek sil čelit všemu, co vám zkříží cestu. Když nic neponecháte náhodě, nezaleknete se překážek či nepřejících lidí, vše

nakonec zvládnete. Ba dokonce některé situace můžete využít ve svůj prospěch. V souvislosti se sférou milostnou byste měli přibrzdit a zamyslet se. Věnujte zvýšenou pozornost svému zázemí, snažte se cíleně posilovat rodinné i partnerské vazby. V případě, že cosi řešíte, vyhněte se unáhleným závěrům a radikálním krokům. K navazování nových vztahů tento čas není vhodný.

Co se zdraví týká, tento čas přeje řešení potíží souvisejících s kardiovaskulárním systémem.
Thurisaz patří k nejmocnějším runám.Obecně je považována za negativní runu, byť pod pevným vedením může působit kladně. Představuje hrom a blesk, současně symbolizuje moc a sílu, je znakem nutnosti bojovat, překonávat překážky. Anglosaský význam runy je trn, trní. Keře s trním totiž odedávna sloužily k ochraně posvátných kultovních míst před zvířaty i lidmi, ale i zlými duchy či démony. Ve tvaru této runy také kdysi Vikingové formovali své bojové pluky a v klínových formacích pronikali do linie nepřátel.

K runě Thurisaz má vztah planeta Mars, z rostlin netřesk a keř trnka, strom dub, barva světle červená, polarita mužská, živel oheň, číslo 3, hláska TH (vyslovovaná jako v angličtině, tedy D), den čtvrtek. V rámci zdraví může pomoci v případě potíží se srdcem. Co se magie týká, je součástí ochranných rituálů proti negativním silám, dodává člověku sílu čelit nepřátelským útokům.

Kouzlo runy Thurisaz
Cítíte-li se ohroženi, vytvořte si amulet se symbolem této runy. Noste jej zavěšený na hrudi. Stejně tak si ale můžete znak runy namalovat přímo na kůži v oblasti srdce. Pustíte-li se do výroby amuletu, pak ho vytvořte z kamínku, který má tvar trnu. Na něj namalujte červenou barvou znak runy Thurisaz. Bude vás pak chránit před neblahými vlivy v lásce, v práci, ale i po zdravotní stránce. Dodá vám jistotu, až ji budete nejvíce potřebovat. Skrývá sílu, která vám pomůže proti agresivní energii případného protivníka. Amulet se vyrábí za úplňku, Měsíc musí být jasně vidět na obloze. Při dalším úplňku amuletu poděkujte za pomoc a spalte ho v ohni. Za svitu Luny si následně vytvořte nový…
Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2506413
DnesDnes252
VčeraVčera630
Tento týdenTento týden252
Tento měsícTento měsíc17759

Partnerské weby

apartman banner