Michaela Kuklová patří mezi naše nejpůvabnější herečky. Stránky bulvárních médií plnila především v době, kdy ji pojil manželský vztah s Jiřím Pomeje. Na miminko si počkala až do čtyřiceti let, ale dlužno říci, že i dnes bychom jí hádali o deset let méně. Míša se narodila se v roce

1968 v Praze. Někteří z vás, kteří jste jejími vrstevníky, si možná pamatují, že se od útlého věku objevovala v různých televizních pořadech. V žádném případě však netvrdila, že jí tato profese lákala již od dětství. Konzervatoř ji tedy minula, odmaturovala na ekonomické škole. Avšak poté se přihlásila na DAMU, kterou úspěšně vystudovala. Pamatujete si na Troškovu pohádku O princezně Jasněnce a létajícím ševci? V té nás vzala tehdy osmnáctiletá Michaela doslova za srdce. Objevila se také ve filmech Skleněný dům nebo Třetí skoba pro kocoura. Zdeněk Troška si ji také vybral do snímku Andělská tvář, kde si zahrála po boku svého tehdejšího manžela Jiřího Pomeje. Sice zde ve většině scén trpně postává na rozbouřeném pobřeží, a oblečena do romantických krinolín zírá na moře, ale přece jen jí to zde velmi sluší. Zrovna tak při jízdě na koni, kterou velmi miluje. Jejím hobby se stalo malování, ale jak sama říká, dříve na něj neměla příliš času.

Michaela Kuklová je známá spíše divákům filmovým a televizním, divadelní prkna si v minulosti příliš neužila. Tento nedostatek napravila při působení na scéně Divadla Kalich.

Otázka pro Kartářku Nadine zní: Herečka Michaela Kuklová příliš nemiluje role sexy žen. Byla by schopná odmítnout i lukrativní nabídku nebo by záleželo na výši honoráře?

Odpověď: „Michaela má dle karet své názory, za kterými si dokáže ve většině případů stát. Pokud by se taková role objevila, musela by být velmi dobře zaplacená, ale ano. Karty jasně říkají, že za dobré peníze je schopna ze svého přesvědčení ustoupit a do rizika odsouzení některými lidmi za její rozhodnutí i jít.“

(r)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2733637
DnesDnes92
VčeraVčera560
Tento týdenTento týden1787
Tento měsícTento měsíc2245

Partnerské weby

apartman banner