Sowulo – Slunce, úspěch

Runa tažená pro tento týden je velmi pozitivní. Obecně říká, že by se mohly objevit nějaké zajímavé příležitosti, do vašeho života může vstoupit cosi nového. Dokončujte tedy, co je třeba, abyste tomu udělali místo. V souvislosti s povoláním vám runa doporučuje tvořit a

snažit se k dobrým výkonům motivovat i druhé. Mělo by se vám dařit, runa slibuje, že vaše píle bude zúročena. Co se lásky týká, runa předpovídá, že dokážete ve svých vztazích nastolit harmonii. Pokud se objeví nějaký konflikt, budete schopní ho zdárně vyřešit, případné napětí rozptýlíte. Nelze dokonce vyloučit ani početí potomka. Kdo je sám, neměl by se vyhýbat společenským a sportovním akcím a aktivitám. Má velkou naději na zrod nového perspektivního vztahu.

Runa Sowulo je spojována se Sluncem, které je zdrojem životadárné energie. Je symbolem znovuzrození a oživení, úrody a tepla, síly, která překoná chlad a krutost zimy. K této runě se pojí atributy - vítězství, štěstí, úspěch, růst, energie, aktivita, plodnost a zdraví. Patří k ní barvy zelená a zlatá, číslo 16, živly vzduch a země, strom jalovec či dub, rostlina jmelí, drahokam rubín, hláska S.
V rámci zdraví pomáhá při hojení popálenin a kožních chorob. V magii se používá k rituálům na zajištění vítězství před očekávaným jednáním, střetem (dodá člověku sebevědomí a sílu, charisma a jistotu vystupování) a také při některých ochranných rituálech. S touto runou se však musí pracovat opatrně, neboť její síla může být až agresivní. Existuje nebezpečí, že se vymkne kontrole, pak se projeví ve formě arogance, přehnané domýšlivosti.
Kouzlo runy SOWULO
Zjemnělé kouzlo runy je určeno k růstu, získání čisté duchovní síly, zajištění prosperity a dobré komunikace. Za tímto účelem si můžete v době letního slunovratu (v pravé poledne) vyrobit talisman. Na kamínek žlutou nebo přímo zlatou barvou nakreslete znak runy Sowulo. Kamínek pak noste stále při sobě. Abyste talisman nabili sluneční energií, dejte ho k oknu, vystavte ho po dobu jedné hodiny slunečním paprskům. Chcete-li být úspěšným člověkem a pro okolí se stát oporou (pomyslným sluníčkem), musíte si v létě natrhat heřmánek a připravit si koupel. Do vany napusťte teplou vodu a přidejte hrst heřmánkových květů. Kolem vany rozestavte a zapalte sedm zlatých svíček a následně se ponořte do koupele. Důležitá je vizualizace během relaxace ve vaně. Představujte si, že vám tělem proudí sluneční síla uvolněná z květů heřmánku. Od chodidel postupuje až k hlavě, probouzí ve vás skrytou sílu světla. Při každém nádechu ji pak shromažďujte ve svém srdci. Rozzáří vaši tvář i auru.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2733665
DnesDnes120
VčeraVčera560
Tento týdenTento týden1815
Tento měsícTento měsíc2273

Partnerské weby

apartman banner