Sudičky mu daly do vínku mnoho talentů – herecký, hudební, moderátorský. Milan Peroutka mladší se v loňském roce také stal jedním ze soutěžících v divácky populární soutěži Tvoje tvář má známý hlas. V roce 2012 založil kapelu Perutě a o tři roky později

představil první videoklip hudební skupiny Postavím kolem nás zeď. Na hudební televizi Óčko pak moderoval pořad Mixxxer. Objevil se i v televizních seriálech Ordinace v růžové zahradě, Vyprávěj a Gympl s ručením omezeným.

Syn autorky pohádek Ivany Peroutkové a bubeníka Skupiny Olympic je znám tím, že nepije, nekouří. Naopak řádně studuje a věnuje se své práci a mnoha dalším aktivitám. Podle svých slov však prý i on má své slabší stránky. Například bývá občas nepříjemný a své okolí „prudí“. Je přísný k věcem, na kterých mu záleží a o kterých má jasnou představu, jak by měly vypadat. Dokáže ho spolehlivě vytočit přehazování odpovědnosti a nemá rád, když někdo hodně mluví a málo koná.

Zdálo by se, že Milanovo rodinné zázemí ho přímo předurčuje k umělecké kariéře. Milan však zdůrazňuje, že jeho rodiče měli strach, zda má šanci, ale zároveň mu fandili ve všem, pro co se rozhodl. Jeho největším kritikem je údajně babička.

Otázka pro kartářku Nadine zní: Herec, zpěvák a moderátor Milan Peroutka bydlí ještě v sedmadvaceti letech s maminkou. Kdy dospěje k rozhodnutí osamostatnit se?

Odpověď: "Milan Peroutka se osamostatní, a to velmi brzy. Karty ukazují, že touha jít si za svým životem už v jeho hlavě nějakou dobu je, má dokonce již nějaké plány. Takže lze očekávat, že se za krátkou dobu dozvíme, že žije ve svém bytě. Je dokonce vidět na nějakou dobu i pobyt v zahraničí. Určitě u maminky zůstat nehodlá.“

(r)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2733663
DnesDnes118
VčeraVčera560
Tento týdenTento týden1813
Tento měsícTento měsíc2271

Partnerské weby

apartman banner