Runa Teiwaz

Runa je příslibem překonání vnitřních konfliktů, je symbolem spravedlnosti, odvahy, vůle, disciplíny a rozhodnosti. Signalizuje, že je v těchto dnech třeba vzít věci do svých rukou, je zkrátka nutné začít jednat. Chcete-li postoupit v kariéře, měli byste zbystřit, neboť vaše

šance porostou. V souvislosti se sférou milostnou představuje tato runa vášeň a žhavé city. Nelze tak vyloučit jakési milostné vzplanutí, románek.  

Runa Teiwaz má tvar oštěpu a je znakem boje. Její význam je brán jako pozitivní. Má vztah k číslu 17, hlásce T, stromu dubu, léčivé rostlině šalvěji, živlu vzduchu, barvě žluté či jasně červené, nástroji meči, ke kamenu korálu. Pojí se k ní mimo jiné atributy zákon, odvaha, rivalita, boj, vítězství, zasvěcení. Co se zdraví týká, využívá se její pomoci při potížích se zápěstím, prsty a rukama  obecně, také tedy při artritidě. V magii je součástí rituálů na posílení a podporu vítězství. Bojovníci si ji vyrývali na své zbraně, aby vyhráli bitvu, staří válečníci si její znak nožem vyřezávali přímo na své tělo.

Kouzlo runy TEIWAZ
Rituál se dělá při dorůstajícím Měsíci, nejlépe ve středu (to je den dohod, oznámení a planety Merkur), případně v úterý. Má člověku dopomoci k zisku zaměstnání nebo peněz.

Potřebujete: Žlutou svíčku vysokou 15 - 20 cm (když uskutečníte rituál ve středu) nebo stejně vysokou svíčku barvy červené (jestliže děláte rituál v úterý). Pak  zápalky anebo zapalovač, zelenou fixu, malý plochý kámen (vhodný k nošení v kapse oblečení).
Postup: Vytvořte si ochranný kruh, zapalte svíčku. Během toho myslete na úspěch, kterého chcete dosáhnout a na vyšší moc, která nad vámi bdí a poskytuje vám ochranu. Vezměte do rukou kámen. Podržte ho v dlaních a představte si, jak spokojeně kráčíte do práce a máte peněženku plnou peněz. Pak se zhluboka nadechněte a  výdech směrujte na kámen. Vizualizujte si, jak vaše splněné přání vstupuje do kamene, váš dech mu dodává sílu. Potom namalujte na kámen znak runy Teiwaz a dokud barva dokonale nezaschne, nechte ho ležet u hořící svíčky. Následujícího dne si kámen vložte do kapsy kalhot, košile či bundy a noste ho stále při sobě. Až se vaše přání splní, hoďte kámen do nejbližší říčky, do potoka, studny či jezera.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2454345
DnesDnes379
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2252
Tento měsícTento měsíc5291

Partnerské weby

apartman banner