Runa Nauthiz, Nyd (potřeba, nouze)

Tažená runa není moc pozitivní, hovoří o nesnázích a překážkách, o tom, že se vám zřejmě čehosi nedostává. V podstatě vás tato runa vybízí k hlubšímu zamyšlení, nabádá k ostražitosti, varuje před nezdary, ztrátami. Stejně tak může její poselství

avizovat nátlak nebo omezení, které můžete pociťovat vlivem nároků a požadavků okolí.

Je tedy dost pravděpodobné, že budete v těchto dnech přehodnocovat své postoje, názory a zřejmě i vztahy. Pokud vnímáte jakýkoli nesoulad, nastal čas, abyste promysleli, co a jak lze změnit. A to i za cenu toho, že budete muset podstoupit nepříjemný rozhovor, učinit nelehké rozhodnutí. Chcete-li však dosáhnout vlastní vnitřní harmonie, je to nezbytné, což platí pro sféru osobní i profesní. V opačném případě budete frustrováni pocity bezvýchodné situace, porostou ve vás napětí a stres.

K runě Nauthiz se pojí barva indigo nebo černá, číslo 10, hláska N, strom jeřabina nebo buk, rostlina hadí kořen, kámen lazurit, živly země a voda. V rámci zdraví spadají pod působnost této runy paže a ruce. Při magických rituálech má pomoci naplnit vaše potřeby, ukončit trápení nebo osamělost. Využít ji lze také proti závislostem všeho druhu.

Kouzlo runy Nauthiz
Jestliže jste na někom nebo na něčem závislí, vytvořte si ochranný talisman. Na kamínek namalujte znak runy Nauthiz a noste ho při sobě. Chcete-li se zbavit nějakých problémů, starostí, pořiďte si proutěné pometlo, protože to symbolizuje znak runy Nauthiz. Postavte ho doma ke dveřím a v době ubývající Luny, tedy od úplňku do novoluní, každý večer tímto koštětem vymetejte ze všech místností bytu nebo domu negativní energii. Otevřete všechna okna a s „úklidem“ začínejte vždy od nejvýše položených míst. Během práce s každým výdechem vyslovujte slabiky NA – NA – NA. Představujte si, že tak vymetáte všechna trápení. Pak se vraťte do místnosti, v níž trávíte nejvíce času. Zvedněte koště nad hlavu, otáčejte se proti směru hodinových ručiček a odříkejte třikrát po sobě: „To, co mi přináší nouzi a strádání, nechť odletí s větrem, ztratí se z mého života.“ Poté koště vystrčte z okna a třikrát s ním zatřeste. Vizualizujte si, jak vaše starosti vyklepáváte ven. Okna posléze pečlivě zavřete a na závěr ještě zapalte aromalampu a nechte prostor provonět jedlovým olejem.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2453454
DnesDnes150
VčeraVčera620
Tento týdenTento týden1361
Tento měsícTento měsíc4400

Partnerské weby

apartman banner