Wunjo – Wyn (obrácená)

Runa tažená v obrácené pozici naznačuje, že byste měli v rámci práce a kariéry počítat s nějakými komplikacemi, potížemi. Můžete také získat nějaké špatné zkušenosti. Abyste eliminovali riziko negativního působení okolností na své obchodní a

podnikatelské záležitosti, zamyslete se nad svými postoji, názory. Zbavte se případných předsudků a buďte připraveni přizpůsobit se. Snažte se radovat z maličkostí a zachovejte si optimismus. V souvislosti s milostnou sférou runa naznačuje, že se mohou ozvat pocity nenaplnění, osamělosti. A to nejčastěji v kontextu s nevyřešenými rodinnými a partnerskými záležitostmi. Nezapomínejte, že pozitivní myšlení a přístup k určitým zkouškám vám pomohou přivolat štěstí do života. Uvědomte si, že do sféry vztahů a citů musíte investovat vlastní energii a že byste se měli oprostit od nefunkčních a povrchních vazeb. Ty vám nepřinesou radost, ale jen trápení. Runa Wunjo kromě toho může signalizovat i nebezpečí nevěry nebo skutečnost, že hledáte-li lásku a potažmo perspektivního partnera, budou v těchto dnech vaše snahy marné.

Runa Wunjo obecně symbolizuje úspěch a uznání, radost. Pojí se k ní číslo osm, strom jasan, léčivá rostlina len, živly voda a země, hláska W, barva žlutá a indigová, drahokam diamant.
Co se zdraví týká, pod její působnost spadají poruchy dechu a využívá se též k utišení bolesti. Magické rituály s touto runou dodávají člověku sebevědomí, pomáhají mu do života přitáhnout štěstí a radost, chrání ho před trápením, sebelítostí, pasivitou a dalšími negativními pocity. Wunjo je však zároveň považována za runu splněných přání, proto se podle potřeby kombinuje s dalšími runami. Například kdo touží po lásce, může zkusit magický rituál s runami Wunjo (přání) a Kaunaz (světlo).

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2454389
DnesDnes423
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2296
Tento měsícTento měsíc5335

Partnerské weby

apartman banner