Beran (21. 3. – 20. 4.)

Zřejmě se na vás chystají nějaké změny. Pamatujte, že vzdorem a umíněností ničeho nedosáhnete, jen byste mrhali energií. Lze uzavřít nějakou starou záležitost, ale postupujte s

rozvahou.

 

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Snažte se zachovat klid, obrňte se proti aroganci či určité útočnosti okolí. Energii a elán investujte do smysluplných záležitostí. Rozhostí-li se v partnerském vztahu ticho, nic dobrého to nevěstí.

 

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte před sebou dost povinností, ale nechybí vám organizační talent a navíc byste měli pocítit příliv energie. Tak žádný stres, zvládnete vyřešit mnohé, přednostně se však zaměřte na to nejdůležitější.

 

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raději se vyhýbejte větší společnosti, držte se v ústraní a promýšlejte další kroky. Případné diskuze a polemiky by mohly skončit ostrou hádkou, přitom rozbuškou by se mohla stát i banalita.

 

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Pozor na špatný odhad. Raději se držte rčení - dvakrát měř a jednou řež. Ve všech sférách života si zachovávejte obezřetnost, neunáhlujte se. Některé vaše záměry se nyní nejspíš neuskuteční.

 

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Okolnosti vás mohou svádět k romantickým představám, případně vás mohou vracet do vzpomínek. Jenže teď byste měli věnovat pozornost aktuálním záležitostem materiálním a finančním.

 

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Jestliže potřebujete povzbuzení a oporu, důvěřujte svým blízkým, především rodinným příslušníkům a partnerovi. Pokud vám tento týden nabídne příležitost začít cosi znovu a lépe, využijte ji.

 

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pozor na tlaky z okolí. Zvláště v obchodních a pracovních záležitostech se vás může kdosi pokusit dostat do nevýhodné pozice. Co se vztahů a milostné sféry týká, nová láska dlouho nevydrží.

 

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Astrologické aspekty vás mohou svádět k pomyslnému bilancování a „úklidu“, a to ve všech sférách života. Zřejmě se budete zamýšlet nad tím, co je vhodné ukončit a kterým směrem se vydat dál.

 

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

Bude narůstat stres spojený s nároky, jež jsou na vás kladeny. Můžete začít ztrácet sebejistotu, ozvat se také mohou únava či určitá melancholie. Snažte se proto více relaxovat a dobíjet energii.

 

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Ač byste se asi rádi vyhnuli určitým záležitostem, které nejsou pro vás příjemné, měli byste raději přijmout odpovědnost a začít je řešit. Čas je k tomu nyní příhodný, tedy využijte přízně okolností.

 

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

To, conyní „zasejete“, vyklíčí a má naději na úspěch. Snažte se proto vyvíjet potřebnou aktivitu, byť to pro vás nebude jednoduché. Mohou vás totiž svazovat obavy, zda vše zvládnete.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2454362
DnesDnes396
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2269
Tento měsícTento měsíc5308

Partnerské weby

apartman banner