Runa Raidho (obrácená) – cesta, kolo

Runa v obrácené poloze vám doporučuje zvýšit obezřetnost a s ničím ani nikam nespěchat. Varuje vás před komplikacemi na cestách, případně před tím, že můžete díky jakýmsi událostem či okolnostem sejít ze správné cesty, jak se říká. Podle všeho uděláte lépe, když

určité plánované podnikatelské aktivity nebo jednání na úřadech odložíte. Nejde-li to, alespoň svá stanoviska a rozhodnutí ještě přezkoumejte, proberte je s kolegy, poraďte se s odborníky. Během týdne počítejte s tím, že můžete častěji narazit na klamné či zavádějící informace, můžete se setkat s nespravedlností. V souvislosti s láskou runa naznačuje, že se v déletrvajících vztazích může negativně projevit stereotyp, pasivita (jakoby partneři stáli každý na jiné straně mostu), těžko budete hledat společnou řeč. Jestliže jste single, vztahy navázané v těchto dnech nebudou moc perspektivní.
Runa Raidho představuje pohyb (fyzický či duchovní, tedy jde i o posun v myšlení, poznání), cestu vpřed, která člověku objasní určité situace a umožní mu změny či nové začátky, rozšíří jeho obzory. Bývala spojována s vizí černého koně s kočárem a jezdcem v kápi, kteří uhánějí po druidské cestě do podsvětí. K této runě se pojí číslo pět, živel voda, strom dub, rostlina pelyněk, hláska R, barvy modrá a jasně červená, drahý kámen chrysopras. V souvislosti se zdravím pod její působnost spadají nohy a hýždě. Co se magie týká, chrání tato runa člověka na cestách (skutečných i duchovních), dodá mu energii pro posun vpřed, zabraňuje průtahům či možným překážkám v rámci nejrůznějších jednání.
Kouzlo runy Raidho
Máte-li před sebou důležitou cestu, jednání, můžete využít moc runy Raidho, aby vše proběhlo k vaší spokojenosti. Ale pozor, je důležité, abyste se dobře zamysleli nad formulací své žádosti. Před rituálem věnujte tedy čas pečlivé přípravě. Vaše slova a představy musejí vycházet ze srdce, emocionální zaujetí je pro konečný výsledek rozhodující.

Rituál se dělá v čase novoluní nebo v době přibývajícího Měsíce, najděte si pro něj klidné místo. Před rituálem si zavěste znak runy v podobě talismanu na krk, lze si ho však také namalovat na stehna červenou barvou. Prostor kolem sebe vykuřte pelyňkem nebo bylinnou směsí, která pelyněk obsahuje. Pak se usaďte a zavřete oči, zklidněte dech. Vybavte si předem připravenou vizi a snažte se její obraz udržet v mysli alespoň pět minut. Soustřeďte se pouze na něj. Runa vás naplní svou energií a pomůže vám.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2452841
DnesDnes157
VčeraVčera591
Tento týdenTento týden748
Tento měsícTento měsíc3787

Partnerské weby

apartman banner