Za jeden z nejpohlednějších a zároveň nejsympatičtějších párů našeho šoubyznysu bývají označováni manželé Gregor Brzobohatí – Taťána a Ondřej. Vzhledem k tomu, že Ondřej pochází z uměleckého prostředí, nelze se divit tomu, že byl ve svých aktivitách rodiči podporován. Bylo to možná těžké rozhodnutí, jakou cestou se vydat. Stát se

houslovým či klavírním virtuosem? Hudební talent ho totiž dovedl na Konzervatoř Jaroslava Ježka, kterou absolvoval v oborech skladba, klavír a dirigování. Být součástí některé z hudebních kapel? I tam by se mu dařilo, jeho angažmá v kapele Bůhví to dokazuje. Hrát na prknech, které znamenají svět? Vlohy zdědil po rodičích a diváci si ho jako herce některých českých seriálů, ve kterých ztvárnil postavy veskrze kladné, velmi oblíbili. V dnešní době ho můžete vidět v divadle jeho otce (Divadlo RB) nacházejícím se v centru Prahy, na jehož představeních se podílí nejen jako herec, ale také jako skladatel a příležitostně i choreograf.
Má rovněž autorský podíl na albech Sámera Issy, Dary Rollins a dalších zpěváků a zpěvaček. Ondřej se do podvědomí diváků zapsal i moderováním 1. ročníku soutěže Česko hledá SuperStar.

Podruhé se oženil s krásnou a příjemnou Taťánou Kuchařovou, která je historicky první a zatím jedinou vítězkou Miss World. Také ona nezahálí. Docela dobře se uvedla v herecké profesi, je světově uznávanou modelkou, ale pomáhá i dobré věci. V roce 2008 založila nadaci Krása pomoci, která se zaměřuje na problémy seniorů a řešení mezigeneračních vztahů.

Otázka pro kartářku Nadine zní: Manželé Gregor Brzobohatí, Taťána a Ondřej, zatím nemají žádné děti a často cestují. Je v jejich vztahu vidět v dohledné době nějaký potomek?

Odpověď: „Karty zatím děti nevidí, i když manželství doprovází velká láska. Manželé jsou ale dost vytížení, což je nejspíš příčinou. Není vidět ani žádné plánování. S největší pravděpodobností se ale pár dítěte dočká.“

(r)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2454333
DnesDnes367
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2240
Tento měsícTento měsíc5279

Partnerské weby

apartman banner