Fehu - bohatství, majetek (získané vlastním úsilím)

V následujících dnech aktivujte svou odpovědnost, vyhněte se jakékoli nedbalosti. Rozhodně se však nevzdávejte svých plánů ani předsevzetí. Věřte, že mohou být naplněny, cosi můžete získat. S majetkem nakládejte uvážlivě a neváhejte se rozdělit, máte-li

všeho dostatek. Runa dále naznačuje, že se v tomto týdnu mohou jakési záležitosti, které delší čas stagnovaly, konečně začít posouvat. Zřejmě postoupíte vpřed na cestě za vašimi cíli. Jestliže jste snad v poslední době řešili nějaké zdravotní potíže, tažená runa avizuje, že by se vám mělo ulevit. Svítá vám naděje na uzdravení za předpokladu, že o sebe budete zodpovědně pečovat, dáte na rady lékaře a odborníků.

Fehu je obecně runou hojnosti a bohatství, někdy je vyobrazována jako kráva se zahnutými rohy stojící v úrodném poli. Dobytek totiž kdysi byl nejen zdrojem potravy (masa a mléka), ale i platidlem. Doba, které Fehu vládne, je léto. K této runě se dále pojí číslo jedna, hláska F, šestý den v týdnu - sobota, barva jasně červená, živel oheň, polarita ženská, strom černý bez, léčivá rostlina kopřiva, drahokam mechový achát.

Ze zdravotního hlediska ovlivňuje runa Fehu hrudník a dýchací cesty. V rámci magie ji můžete využít jako talisman pro štěstí před složitým jednáním, usilujete-li o materiální zisk, prosperitu. Když budete nosit runu Fehu u sebe, posílí vašeho ducha, usnadní vám cestu k cíli, pomůže vám dotáhnout rozdělané věci do konce.

Kouzlo na úspěch

Chcete-li být úspěšní, noste na krku kamínek či kousek dřívka s vyrytým znakem runy Fehu. Na noc si talisman pokládejte pod polštář. Runovou meditací můžete jeho účinky ještě zesílit.

Postup:Posaďte se v den, kdy vrcholí novoluní, pohodlně uprostřed místnosti čelem k východu. Před sebe položte talířek s obilím nebo obilný věnec (na ně také předem runu Fehu nakreslete). Zavřete oči, zklidněte dech. S každým výdechem byste měli vyslovovat hlásku F. Představujte si přitom krávu s rohy, jak stojí v obilném poli. Vnímejte její sílu i krásu, dívejte se na plné klasy obilí, které sluneční paprsky mění ve zlato. A to zlato pokryje celou vaši bytost. Od chodidel postupně až po temeno hlavy. Měli byste pocítit příjemné teplo, které se vám bude rozlévat tělem. Po několika minutách otevřete oči a upřete na chvíli zrak na nakreslenou runu Fehu před vámi (na talířku s obilím nebo na obilném věnci). Následně položte talířek s obilím nebo věnec na okno. Meditační cvičení opakujte každý den po dobu jednoho měsíce.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2459197
DnesDnes372
VčeraVčera622
Tento týdenTento týden2323
Tento měsícTento měsíc10143

Partnerské weby

apartman banner