Runa Wyrd – prázdná runa, runa osudu

Význam tažené runy vám nedá žádné jasné vysvětlení, neposkytne vám odpovědi na případné otázky ani jistotu. A v tomto duchu se nese i její výklad - je neurčitý. Runa vás v podstatě vybízí, abyste se

během těchto sedmi dnů více zamýšleli nad tím, nakolik máte svůj život pod kontrolou. Činíte vědomá rozhodnutí? Přebíráte odpovědnost za své volby?

Wyrd vám v kontextu s tím říká, že máte být trpěliví. Cosi momentálně nemá být odhaleno, nemáte to, nebo případně z nějakého důvodu nepotřebujete, znát. Pokud byste totiž informace měli, mohli byste se pokoušet běh věcí změnit, což by však mohlo narušit řád v rámci dějů plánovaných osudem.
Zřejmě stojíte na pomyslném rozhraní, jsou před vámi změny. V tomto okamžiku už staré není a nové ještě nezačalo. Do prázdného prostoru máte možnost promítnout své představy, potřeby a touhy. Proto zvolněte, zastavte se, zkuste chvíli meditovat, než začnete aktivovat síly a zaměříte je na konkrétní cíl. Jaký vlastně chcete, aby váš život byl, kam se chcete ubírat? Věřte, že čím přesnější budou vaše vize, tím dříve si do života „přitáhnete“ to, co chcete. Runa Wyrd není negativní ani pozitivní, přitom je však naprosto komplexní. Nemá žádné vyobrazení, nepojí se k ní žádné symboly. Jakoby říkala, že vše ukáže čas, vše dopadne tak, jak má, ale vaše vůle v tom hraje důležitou roli. Tato runa se nepoužívá v magii ani v léčitelství. Ve formě amuletu vám může připomínat, že nemáte pátrat po svém osudu. Vybízí vás, abyste zůstali klidní, nebáli se plánovat a věřit v úspěch.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2428487
DnesDnes88
VčeraVčera742
Tento týdenTento týden3685
Tento měsícTento měsíc23966

Partnerské weby

apartman banner