Druhou vicemiss se Agáta Hanychová stala v roce 2005. Atraktivní tmavovláska byla do té doby známa spíše jako dcera herečky Veroniky Žilkové. Okamžitě se vyrojily spekulace, že titul získala protekcí, ale Agáta od té doby mnohokrát dokázala, že se umí ve světě showbyznysu dobře otáčet. Je známá jako modelka a

příležitostná herečka, moderátorka. V oboru modelingu a módy rovněž úspěšně podniká. Veřejnost však dlouhonohou krásku dlouho vnímala jako rebelku, její společenské excesy totiž pravidelně plnily stránky bulvárních médií. Agáta je v podvědomí lidí zapsána svojí prostořekostí a schopností nebrat si servítky, zvláště vůči svým kolegyním z modelingové branže. Veřejnost také „uzavírala sázky“, zda se její manželství s hercem Jakubem Prachařem, uzavřené v roce 2013, rozpadne či nikoli. Svého času to opravdu vypadalo, že na děti - Miu a Kryšpína - zůstane sama.

Agáta Prachařová vystudovala obor tvůrčí fotografie na Slezské univerzitě. Okruh uměleckých počinů je tedy skutečně široký. Nezapomíná se však věnovat i serióznějším aktivitám. Jednou z nich je pozice tiskové mluvčí nadace Prosaz, která se věnuje starším vozíčkářům.

Otázka pro věštce, psychotronika a spisovatele Stanley Bradleyho zní: Modelka Agáta Prachařová se po porodu již vrátila na módní mola. Podaří se jí navázat na předchozí úspěšnou kariéru?

Odpověď: „Letos by se mohly objevovat těžkosti a překážky, ale protože paní Prachařová je silná osobnost, nebude pro ni problém je překonat. Ale příští rok jí přibudou nové známosti, a tak se objeví i nové příležitosti a bude mít možnost navázat na minulé úspěchy. Proto by se jí mělo dařit, pokud všech šancí využije. Rok 2020 bude pro ni pak dokonce prosperujícím a šťastným, stejně tak i rok 2021 bude pozitivním a produktivním.“

(r)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2433102
DnesDnes96
VčeraVčera729
Tento týdenTento týden3220
Tento měsícTento měsíc3220

Partnerské weby

apartman banner