Runa Fehu (Feoh - dobytek, bohatství) - obrácená

Runa tažená v obrácené pozici říká, že budete muset během týdne pravděpodobně překonávat nějaké překážky, mohou vás tedy přepadnout nejistota či pochybnosti. Počítejte raději předem s tím, že zdaleka ne

všechny vaše snahy budou úspěšně završeny. Když nebudete dostatečně obezřetní, dojde i na ztráty (ať jde o majetek, práci či vztahy). Berte runu jako důrazné varování, abyste nepokoušeli osud, jak se říká, nebo čísi trpělivost, pohár by přetekl. Stejně tak nic neřešte s horkou hlavou, pod vlivem vypjatých emocí. Vyhněte se také tomu, že byste snad zneužili svou funkci či postavení k získání výhod, k manipulaci s druhými. Věřte, že by se to v konečném důsledku obrátilo proti vám. O slovo se mohou v těchto dnech přihlásit i finanční potíže, měly by však být jen dočasného charakteru. Zato si velký pozor dávejte na své zdraví, nepodceňujte signály nesouladu, mohly by se stát zdrojem i vážnějších nemocí.

Runa Fehu je obecně brána za symbol hojnosti a bohatství, někdy bývala vyobrazována jako kráva se zahnutými rohy, která stojí v úrodném poli. Proč? Protože dobytek kdysi symbolizoval bohatství i platidlo a zdroj potravy. K runě se pojí číslo jedna, hláska F, den v týdnu sobota, živel oheň, strom černý bez, léčivá rostlina kopřiva, zvíře kočka, pták vlaštovka, barva světle červená, kámen mechový achát. Z hlediska zdraví

ovlivňuje runa Fehu hrudník a dýchání. V rámci magie se využívá v rituálech určených pro finanční zisk. Může být dobrým talismanem prosperity, usnadňuje cestu k cíli, může popostrčit kupředu záležitosti, které se vlečou, dodává člověku energii.

Kouzlo runy Fehu

Chcete-li si zajistit hojnost, sežeňte si misku či talířek s obilím nebo obilný věnec a nakreslete na ně znak runy. V den novoluní se posaďte pohodlně uprostřed místnosti čelem směrem k východu. Před sebe položte talířek s obilím nebo z klasů uvitý věnec a zavřete oči. Zklidněte dech a opakovaně se zhluboka nadechněte a vydechněte. Při výdechu nechte prostorem rezonovat hlásku F. Pak si vnitřním zrakem vizualizujte krávu s rohy, která stojí v lánu obilí. Vnímejte její sílu i krásu. Poté přesměrujte zrak na plné a dozrávají klasy obilí, které sluneční paprsky postupně mění ve zlato. A to zlato pak pokryje celé vaše tělo. Od chodidel hezky až po temeno hlavy. Měli byste cítit, jak se vám tělem rozlévá příjemné teplo. Po pár minutách otevřete oči a upřete zrak na runu Fehu před vámi (nakreslenou na talířku s obilím nebo na obilném věnci). Opět se několikrát zhluboka nadechněte a vydechněte, při výdechu vyslovujte hlásku F. Po ukončení meditace položte talířek nebo věnec se znakem runy na okno. Meditační cvičení dělejte každý den po dobu jednoho měsíce.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2452810
DnesDnes126
VčeraVčera591
Tento týdenTento týden717
Tento měsícTento měsíc3756

Partnerské weby

apartman banner