Škarohlídové i pesimisté nedávali manželství zpěvačky Heleny Vondráčkové a Martina Michala příliš velkou šanci. Tvrdili, že on na slavnou osobnost mentálně nemá a že věkový rozdíl oba vzájemně neustojí. Michal byl podezříván ze zlatokopectví. Helenu

zase kárali za to, že se kvůli mladšímu partnerovi rozkmotřila s celou rodinou.

Představovat Helenu Vondráčkovou jako umělkyni by bylo nošením dříví do lesa. Stále mladě vypadající, elegantní, usměvavá. A i ve vyšším věku jí to stále „zpívá“. Zažila například úžasný comeback s písní Dlouhá noc. Ale přesto mnozí z nás raději vzpomínají na její Šíleně smutnou princeznu, zlatou éru Golden Kids, píseň Malovaný džbánku, Lásko má já stůňu a další hity. Méně ochotně také lidé akceptují její časté soudní spory, zvláště ten, který měla s bývalou kolegyní a kamarádkou Martou Kubišovou.

Velké pobouření způsobilo prohlášení Martina Michala, že Helena je součástí našeho kulturního dědictví. „Více pokory, méně arogance,“ znělo republikou. Každopádně, Helena Vondráčková patří již více než pět desítek let mezi naše nejpůvabnější, nejúspěšnější a nejpopulárnější zpěvačky. Zazářila i v muzikálech a nebála se filmových rolí. Za to jí patří obdiv.

Otázka pro kartářku Nadine zní: Život Heleny Vondráčkové podle zlých jazyků řídí její manžel a manažer Martin, což populární zpěvačka odmítá. Jaká je podle karet skutečnost?

Odpověď: „Paní Vondráčková je osobnost, která se o sebe dokáže postarat. Pravdou je, že na svého manžela hodně dá, a to i ve věcech, ve kterých by mohla vystupovat sama za sebe přece jen trochu více. Na druhou stranu je zde docela silné ego, které si umí prosadit to svoje. Karty také ukazují, že by paní Helena měla trochu ubrat z pracovního nasazení, přece jen je tu nějaký věk. Hrozí, že ji na množství práce upozorní nějaké zdravotní obtíže. Nemusí jít o nic vážného, ale měla by si signálů těla všímat.“

(r)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2732241
DnesDnes391
VčeraVčera458
Tento týdenTento týden391
Tento měsícTento měsíc849

Partnerské weby

apartman banner