Wunjo, Wyn (radost, osvícení) – obrácená

Runa naznačuje, že byste se měli snažit v tomto týdnu odpoutat od minulosti. Přesto není radno spěchat se žádným rozhodnutím, své aktivity velmi pečlivě promýšlejte. Runa tažená v

obrácené pozici vás varuje před překážkami a trápením, které vás mohou potkat. Může dojít i na špatné - negativní - zkušenosti. Uděláte tedy dobře, když přehodnotíte své postoje, názory a předsudky, znovu proberete své plány a záměry s někým zkušenějším. Počítejte s tím, že vás cosi může brzdit v prožívání radosti a pocitu naplnění. Pracovní výsledky vás neuspokojí, nějaké vaše snahy a záměry nenajdou zřejmě podporu.

Ani vztahy nemusejí fungovat podle vašich představ. Pokud panuje ve vaší rodině delší dobu nesoulad, prohloubí se. Je dost pravděpodobné, že budete bojovat s pocity osamělosti. V souvislosti s láskou vám proto runa připomíná, že chcete-li se dočkat štěstí, pomohou vám ho do života přivolat optimismus a pozitivní přístup k určitým těžkým životním zkouškám. Rozhodně byste se měli vyhnout povrchním vztahům, které by se staly jen zdrojem dalšího trápení. Runa vás zároveň varuje před nevěrou a upozorňuje, že tyto dny nejsou nakloněny hledání nového partnera.

Runa Wunjo obecně označuje štěstí, pohodlí a slávu, celkový úspěch a uznání ze strany bližních. K runě se pojí číslo osm, strom jasan, rostlina len, živly voda a země, hláska W, barvy indigová a žlutá, drahokam diamant.
Co se zdraví týká, pod její působnost spadají poruchy dechu a tišení bolesti. V magii je součástí rituálů přání, kombinuje se s dalšími runami. Jako amulet pomáhá člověku přivolat do života štěstí a radost, chrání ho před sebelítostí a pasivitou.

Kouzlo runy Wunjo
Magický rituál runy Wunjo se dělá v přírodě o novoluní a při přibývajícím Měsíci. Ideálním místem je kopec, neboť jde o to, aby energie přání proudila do prostoru. Při rituálu se posaďte čelem k západu, zavřete oči a zklidněte dech. Pak vezměte do dlaní amulet se znakem runy (namalujte si předem znak runy na kamínek, případně ho vyryjte do kusu dřeva nebo kůže) a třikrát po sobě vyslovte nahlas své přání. Představujte si přitom, jak se vaše přání realizuje. Po ukončení rituálu si zavěste amulet na krk a teprve potom otevřete oči. Do dalšího novoluní by měl být amulet vaší součástí. Přes den ho noste na krku, na noc ho ukládejte pod polštář.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2733635
DnesDnes90
VčeraVčera560
Tento týdenTento týden1785
Tento měsícTento měsíc2243

Partnerské weby

apartman banner