Věrní fanoušci nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě si sestřičku Mirku určitě vybaví. Pracovala v tamější gynekologické ordinaci. Byla to taková šedivá myška, trochu baculatá a nosila pruhované podkolenky. Jednou se jí podařilo omylem

prozradit budoucí matce, že její očekávané dítě nebude v pořádku. Za to schytala pořádnou „čočku“ od lékaře a od té doby si dala pozor na ústa. V druhé řadě seriálu pracovala v nemocnici a převážně se objevovala na recepci. Zhubla a stala se z ní půvabná milá dívka tak, jak jí předpisovala role.

Kristýna Kociánová se narodila v roce 1985. Vystudovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, moravskoslezské metropoli pak zůstala dva roky věrná v Divadle Petra Bezruče. Poté nastoupila na prkna Klicperova divadla v Hradci Králové, kde ji diváci mohli vidět například jako Zuzanu ve Světácích, Lucy v Žebrácké opeře a Rampepurdu ve hře Bylo nás pět. Nyní působí tzv. na volné noze v Praze. Na obrazovkách jsme ji mohli zaznamenat také v seriálu Helena a Ententýky. Kromě divadelní a televizní tvorby také moderovala Snídani s Novou, dabuje a působí v rozhlase.

Otázka pro věštce, psychotronika a spisovatele Stanley Bradleyho zní: Herečka Kristýna Kociánová se dlouhou dobu trápila s kily navíc. Snížit váhu se jí podle vlastních slov podařilo, až když začala mít ráda sama sebe. Bude tato její filozofie fungovat i do budoucna?

Odpověď: „Obecně platí, že když se nemáme rádi, jsme ve stresu. A stres, jak známo ,blokuje klapku‘ nejenom pudů, ale i co do množství stravy. Proto někteří lidé ve stresu nejí, jiní se přejídají. Podle mé věštby krásná, mladá a inteligentní herečka ,našla smysl života‘ a pochopila, že nemá smysl ,sdílet‘ problémy druhých lidí a chaos okolo sebe. Že je nutné užívat si života naplno. Proto už u Kristýny Kociánové nevidím žádný problém.“

(r)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2733641
DnesDnes96
VčeraVčera560
Tento týdenTento týden1791
Tento měsícTento měsíc2249

Partnerské weby

apartman banner