Runa Nauthiz, Nyd (nouze, trpělivost)

Tažená runa vás rozhodně nevybízí k radostnému očekávání věcí příštích. Jejími atributy jsou potřeby, nouze, potíže, překážky, nespokojenost, chudoba, bezvýchodná situace a frustrace. V následujících

dnech pečujte více o své zdraví a buďte opatrní. Riziko ztrát a nezdarů bude poměrně vysoké. Zbytečně tedy neriskujte a raději vyčkávejte. Můžete se setkat se situacemi, které ve vás vyvolají pocity nátlaku, omezení. Runa signalizuje, že musíte nabrat sílu a vyrovnat se s nepříjemnostmi. Konkrétněji v souvislosti se zaměstnáním vám runa doporučuje aktivovat trpělivost, píli, pečlivost i odpovědnost. Může dojít na prostoje a průtahy, cosi se může zkomplikovat. A vězte, že vaše nedostatky nyní nikdo nepřejde mávnutím ruky, budou potrestány. Pouze díky usilovné práci se doberete kýžených výsledků. V oblasti vztahů počítejte s tím, že se zvýrazní jakýkoli nesoulad. Případné spory se mohou vyhrotit natolik, že se situace stane neudržitelnou. Jsou jen dvě možnosti řešení - buď začít pracovat na změnách, nebo ze vztahu odejít.

K runě Nauthiz se pojí barvy indigová a černá, hláska N, číslo 10, stromy bříza, jeřabina a buk, rostlina hadí kořen, kámen lazurit, elementy voda a země. Co se zdraví týká, pod její působnost spadají paže a ruce. V runové magii je součástí rituálů k naplnění potřeb, k ukončení období osamělosti. Jako amulet může pomoci tomu, kdo se potřebuje zbavit nějaké závislosti.

KOUZLO RUNY NAUTHIZ
V rámci ochrany domova před nepřízní osudu si pořiďte proutěné koště, které symbolizuje znak runy Nauthiz. Koště nechte stát doma v koutě u dveří. V období od úplňku do novoluní si s ním pak udělejte každý večer malý rituál. Vymeťte koštětem ze všech pokojů negativní energii, starosti a trápení. Začínejte vždy od nejvýše položených míst v bytě a místností v domě. Během vymetání nepříjemností vyslovujte s každým výdechem slabiky NA – NA – NA a představujte si, jak se prostor kolem vás čistí. Pak běžte do místnosti, kde trávíte nejvíce času. Zvedněte koště nad hlavu, otáčejte se proti směru hodinových ručiček a odříkejte třikrát po sobě: „Temné síly, jež mi přinášíte nouzi a strádání, odleťte s větrem, ztraťte se z mého života.“ Koště následně vystrčte z okna a třikrát s ním zatřeste s představou, že vyklepáváte vše, co vás sužovalo. Okno pak pečlivě zavřete. Na závěr ještě zapalte v této místnosti aromalampu s jedlovým olejem.

Lucia di Moriani

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2453201
DnesDnes517
VčeraVčera591
Tento týdenTento týden1108
Tento měsícTento měsíc4147

Partnerské weby

apartman banner