Runa Laguz, Lagu (voda, intuice)

Jak naznačuje tažená runa, v těchto dnech se ukáže, jak moc jste se snažili, tedy zda jste investovali dostatečné množství energie a píle do svých záměrů. Začnete zkrátka sklízet plody své práce. Runa vás ale zároveň vybízí

k ostražitosti při nakládání s nově nabytými věcmi i informacemi, upozorňuje na možné změny, skrytá nebezpečí. Připomíná vám, že vše neustále plyne. Vám by nyní však neměla chybět odvaha ani energie k tomu, abyste zvládli veškeré úkoly a povinnosti, které před vámi vyvstanou, a to jak v rámci práce, tak domácnosti. Co se lásky a vztahů týká, jejich důležitost pro vás bude narůstat. Posilujte tedy své vazby a budujte je na pevných základech. Soustřeďte se na společné vize a aktivity, prožitky. Žádné sliby a velké plánování, žijte prostě přítomností.

Tato runa se vztahuje k pramenům, k vodě, emocím a intuici, je to runa umělců, inspirace a vnitřního vedení. Voda je nepostradatelná, dává život, ale stejně tak ho i může vzít. Je ztělesněním životní síly, ale vztahuje se i k tajemným silám či skrytým zákonitostem, které vedou do světa mrtvých. K runě se pojí číslo 21, hláska L, strom vrba, rostlina pórek, barvy tmavě zelená a oranžová, živočich tuleň, pták racek, drahokam perla, živly vzduch a oheň, nástroj sekyra. V kontextu se zdravím ji lze využít při onemocnění ledvin a močových cest. V magii je součástí rituálů ke zvýšení senzitivity, jasnozřivosti či okultních schopností. V podobě amuletu dodá člověku opatrnost a prozíravost.

KOUZLO RUNY LAGUZ
Magický rituál runy Laguz vás uvolní z osidel iluzí a svodů, pomůže vám vnímat okolní svět pravdivě, dodá vám odvahu a ochrání vás před zradou. Vyberte si vodní zdroj - nějaký pěkný potok, studánku, rybník nebo jezírko. Mělo by to být na klidném místě. Pak si najděte plochý kámen a namalujte na něj modrou barvou znak runy Laguz. Myslete během toho na to, co vás svazuje či mate, na to, co chcete pochopit a nebo vidět v jasnějším světle. Při úplňku, kdy se svit Měsíce odráží od vodní hladiny, ponořte kámen do mělké vody tak, abyste na něj dobře viděli. Pozorujte, jak voda postupně smývá barvu, rozpouští ji. Představujte si, že přesně tak se rozpouštějí vaše iluze a klamné, falešné představy. Ve vodě zůstane čistý kámen a ve vás vědomí nezkreslené reality. Kámen pak z vody vytáhněte a vraťte ho na místo, odkud jste ho vzali.

Lucia di Moraini

Runy a další věštecké pomůcky najdete na: www. spiritobchod.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2430835
DnesDnes284
VčeraVčera669
Tento týdenTento týden953
Tento měsícTento měsíc953

Partnerské weby

apartman banner