Runa Isa, Is (led, stabilita)

Runa Isa říká, že v těchto dnech není vhodné snažit se o postup vpřed, nabádá vás k trpělivosti. Měli byste ji poslechnout, protože ať budete dělat co chcete, dokud se nezmění jakési vnější podmínky, stejně

nezmůžete nic, pomyslně s ničím nepohnete. Přijměte tuto situaci a zamyslete se, jak tuto dobu čekání, stagnace, můžete využít ve svůj prospěch. Věřte, že není všem dnům konec. Ačkoli se cosi zkomplikuje a zastaví, neznamená to, že byste se měli svých cílů, snů nebo přání vzdát. Nepropadejte tedy lítosti nebo dokonce depresi. Staňte se pozorovateli, soustřeďte se a připravujte se na další kroky, promýšlejte strategii. V souvislosti s milostnými vztahy určitě nečekejte vášeň a erotické jiskření. Runa vás naopak varuje, signalizuje neochotu přijmout jiný názor, postoj či náhled na jakousi záležitost, ochlazení citů, pasivitu, riziko nepochopení a odcizení. Může dojít ke střetu a následnému „mrazivému “ tichu. Tyto potíže však zase pominou, jsou dočasného charakteru.

Isa znamená led, jenž je spolu s krupobitím nepřátelskou přírodní silou. Popisuje stabilitu, která však brání změnám, tedy i určitou zkostnatělost, jakési zamrznutí. Tento stav (nucenou přestávku) je vhodné využít k vnitřnímu růstu. Runa symbolizuje atributy - stereotyp, nečinnost, překážka, zamyšlení. Pojí se k ní číslo jedenáct, hláska I (vyslovuje se AJ), strom olše a rostlina blín, barva černá nebo šedá, kámen kočičí oko, věc - lyže či saně, zvíře sob. V rámci zdraví může runa Isa pomoci při léčbě omrzlin či chorob z prochladnutí, také ji lze využít v případě ochrnutí. V magii je součástí rituálů k zastavení nebo zpomalení běhu událostí, na zklidnění nepříjemných životních situací. Může člověka uvolnit, osvobodit ho z „ledových pout“. V podobě amuletu povzbuzuje v boji se životními těžkostmi, probouzí niternou aktivitu.
KOUZLO RUNY ISA - pro osvobození se (z nepříjemné situace, od zlozvyků, z negativních programů a vzorců duše)
Za úplňku či ubývající Luny si zamrazte kostku ledu. Do ní potom vyryjte nožem znak runy Isa - na všechny její strany. Vezměte aromalampu a zapalte v ní svíčku, do nádobky na olejíček nad plamen svíčky vložte kostku ledu. Posaďte se, pomocí několika nádechů a výdechů se uvolněte a sledujte, jak kostka ledu taje. Při výdechu vyslovujete nahlas hlásku AJ. Představujte si, že jste uvězněni v té kostce ledu, kterou však nyní žár plamene svíčky rozpouští. Uvolňujete se z ledového sevření. Prožívejte tento pocit co možná nejintenzivněji. Až se led úplně rozpustí, vzniklou vodu vypijte. Do vašeho těla spolu s ní přejde transformační energie.

Lucia di Moriani

Runy a další věštecké a ezoterické pomůcky seženete na: www.spiritobchod.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2430850
DnesDnes299
VčeraVčera669
Tento týdenTento týden968
Tento měsícTento měsíc968

Partnerské weby

apartman banner