Osmadvacetiletá Berenika Kohoutová je ženou mnoha talentů a profesí. Herečka s mírně přidrzlým výrazem jako by byla předurčena pro role suverénních, ale dobrosrdečných žen. Po své matce – spisovatelce Ireně Obermannové - zřejmě zdědila i literární talent. Je autorkou

knihy Sedmilhářky, která vznikla z jejích předchozích úspěšných blogů. Po otci, hudebníku Danielu Kohoutovi, má zase blízko k muzice. Již od pěti let byla členkou souboru Bambini di Praga a později Dismanova rozhlasového souboru. Tato hudební průprava jí bezpochyby vynesla na výsluní, neboť se stala i vítězkou 4. řadytelevizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Sudičky byly zkrátka k Berenice štědré.

Berenika od dětských let hraje divadlo, v roce 2007 debutovala před televizní kamerou jako princezna Jasna v pohádce Tři srdce. Českým divákům se do paměti vryla hlavně díky epizodě Tatínkova holčička ze seriálu Soukromé pasti, kde si v roce 2008 zahrála hlavní roli znásilněné Veroniky. Na filmové plátno se poprvé dostala v roce 2011 v komedii Muži v naději a o rok později znovu ve snímku Můj vysvlečenej deník. Seriálovým fanouškům utkvěla v paměti v seriálu Ulice.

Otázka pro kartářku Nadine zní: Pro herečku Bereniku Kohoutovou je nejvyšší metou založení rodiny. Co říkají karty o počtu jejích potomků?

Odpověď: „Dle karet se Berenika opravdu dočká. Ukazují i počet potomků – měli by být tři. Karty dále poukazují na další zajímavou věc, kterou je skutečnost, že první dvě děti budou mít jiného otce než to poslední, třetí.“

(r)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2698787
DnesDnes115
VčeraVčera704
Tento týdenTento týden2305
Tento měsícTento měsíc13621

Partnerské weby

apartman banner