S jarem přichází naprostá novinka, hermetický festival Magický víkend - Magie života, s důrazem kladeným na psychosomatiku a ovlivňování, tedy uvědomování si vlastního osudu a životních cest. Magie je pouze prostředkem hledání a následného nalézání. Vůbec poprvé

se akce tohoto druhu koná na neobvyklém a extrémně zajímavém místě se silným a magickým geniem loci, na Malé straně v Muzeu alchymistů a mágů staré Prahy (Jánský vršek 8), přímo u paty gotické věže, v jejímž podkroví měl slavný alchymista a mág magistr Edward Kelley jednu ze svých alchymistických laboratoří.

Kdo o Magickém víkendu 2. a 3. března vstoupí do chodby někdejšího Kelleyho domu zvaného U osla v kolébce a koupí si vstupenku (opravňující zároveň ke třicetiprocentní slevě do Muzea alchymistů a mágů staré Prahy a do Muzea strašidel v Mostecké ulici), vstoupí do podivuhodného světa, kde jsou, samozřejmě, vítány také děti i zvířata. Ke vstupence bude možné si z balíčku karet vybrat osobní kartu dne, kterou jejímu novopečenému majiteli na místě a zdarma vyloží v tarotu pravá čarodějka.

A co na vás ještě čeká? Nádvoří domu se živým ohněm se každou druhou hodinu stane dějištěm rituálů zacílených na lásku, štěstí, zdraví, peníze, vztahy i osobní ochranu. Nepůjde jen o jakési divadlo, ale naopak, rituály se budou konat ve spolupráci s diváky, kteří se jich mohou aktivně účastnit, a tak začít pozitivně ovlivňovat svůj osud. Aktivní účast návštěvníků očekáváme na celkem deseti přednáškách na téma o neexistenci náhod, sexuální magii, minulých životech, otevření třetího oka a dalších. Spontánní interakci nahrává intimní atmosféra divadélka.

V unikátním gotickém sklepení potkáte kartáře, astrology a osobnostní poradce. Můžete si nechat vyfotit auru a nechat si vysvětlit, co vaše osobní aura znamená. Můžete si nechat poradit ve všech oblastech, ve kterých potřebuje znát nové cesty i odpovědi na své otázky.

Restaurace Kellyxír se stylovou výzdobou nabídne výběr masitých i vegetariánských pokrmů a nápoje, z nichž se leckdy valí kouř... Prostě alchymie v praxi. Jistě nikoho z návštěvníků pak nepřekvapí, pakliže se přímo na místě zvěční se samotným Edwardem Kelleyem.

Přijďte si i vy spolu užít atmosféru nového ezoterického festivalu Magický víkend - Magie života a inspirativní prostředí i setkání v samotném srdci starobylé Prahy. A než to vypukne, aktuální informace najdete Facebooku pod „heslem“ Magický víkend – Magie života.

Slávek Boura a Jitka Lenková

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2698791
DnesDnes119
VčeraVčera704
Tento týdenTento týden2309
Tento měsícTento měsíc13625

Partnerské weby

apartman banner