Lenka Filipová byla a stále je jednou z našich nejoblíbenějších zpěvaček. Skandály ji míjely, hvězdnými manýry netrpí. Za svoji čtyřicetiletou kariéru vydala přes dvacet alb. Její nejznámější písně – Zamilovaná a Za všechno může čas již doslova zlidověly. Lenka nikdy o svém soukromí příliš nemluvila. Je známo, že

vychovala dceru Lenny, která po mamince podědila nejen krásu, ale také hudební a pěvecký talent a vydala se na dráhu sólové zpěvačky. Málo se však ví o jejím manželovi Borisi Drbalovi. On i Lenka se totiž již před svatbou dohodli, že se manžel bude držet mimo zájem veřejnosti. Ovšem před dvěma lety, po 34 letech společného života, se jejich manželství rozpadlo. A aby toho nebylo málo, Lenka Filipová vážně onemocněla selháním imunity. Dnes říká, že léčení má za sebou, regeneruje a začíná se připravovat na koncerty. „Bude to znít jako fráze, ale odnesla jsem si z toho ponaučení, že se musím radovat ze života a hlavně být sama sebou,“ zdůrazňuje oblíbená zpěvačka. Je uzdravení Lenky Filipové trvalé, nebo se může nemoc vrátit?

Kartářka Nadine říká:

Karty ukazují, že si Lenka své zdraví skutečně vybojovala. Bohužel ale naznačují, že boj ještě neskončil. Bojuje dál, nyní by ale měla zvolit zcela jiný směr, uklidnit se, pracovat hlavně se sebou a na sobě. Může koncertovat, ale opatrně. Je vidět i duchovní cesta, což je sice v pořádku, ale vše by mělo být více řízeno srdcem.

(r)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2502625
DnesDnes130
VčeraVčera748
Tento týdenTento týden877
Tento měsícTento měsíc13971

Partnerské weby

apartman banner