Akupresura a akupunktura

Mnoho lidí se domnívá, že se jedná o částečné šarlatánství. Tato metoda je ale opravdu účinná, jen se musí vědět, jak ji správně aplikovat. Principy této metody ovšem používali nacisté i k týrání lidí, využívali ji často před výslechem, aby člověka zlomili a přinutili mluvit. Ověřil jsem zajímavou věc. Vydrží-li se člověk dívat na bílou plochu alespoň dvě hodiny a neuhne pohledem na jiné místo, jeho mozek pracuje na vlnové délce, která je charakteristická pro spánkovou oblast. Stává se mnohem citlivější na podráždění. Tělo pak i nepatrný úder vnímá jako velkou bolest. Toto platí i pro trvalejší tlak. Po dostatečném časovém úseku příkladně 4 hodin dokáže vnímat i magnetické pole země. Jedná se o stočené provazce od sebe vzdálené asi 40 cm. O takto vzniklé citlivosti nacisté věděli, proto tuto metodu používali při výsleších. Vyslýchaná osoba dlouhou dobu hleděla na bílou stěnu a pod trestem zastřelení nesměla pohlédnout jinam. Tomuto výslechu se říkalo kino. Nespí-li člověk několik dnů, jeho mozek jeví známky velkého poškození. Pyramidové buňky jsou pak pod mikroskopem jako země po bombardování. Mnoho buněk se rozpadne. Dnes by to byla zajímavá studie, před lety v rámci svého výzkumu účinků magnetické rezonance I. P. Pavlov zvířata usmrcoval . Toto dnes není zapotřebí. Zvláštností je, že I. P. Pavlov zjistil, že k obnovení buněk stačí jen jedna desetina času a dojde k celkové regeneraci tkáně neuronů. Dnes ovšem známe důvod této regenerace, to Pavlov ji nemohl znát. Jsou to kmenové buňky, které tuto opravu provedou. Bolest je tedy jejich aktivátorem. Budeme-li provádět delší dobu bolestivý tlak na určité místo, tak se do tohoto místa přesunou kmenové buňky. Dlouhodobé kapání jednotlivých vodních kapek na hlavu, které se zdá ve stavu bdělém malicherné, se v okamžiku spánku změní v nesnesitelnou bolest. Každá kapka je jako úder kladivem, až do okamžiku probuzení. Mozek k tomuto stavu vloží sen odpovídající situaci. Může se vám zdát, že se na vás převážil nějaký těžký náklad. Cítíte nesnesitelnou bolest. Při probuzení uslyšíte sami sebe křičet bolestí. Stačí si na noc na čelo připevnit trochu těžší předmět a sen máte zaručený. Několik příkladů: Budete-li se před důležitým jednáním dívat na odlesk kovové kuličky, třeba cíněnky, po dobu 2 minut, bude z vás vyzařovat spokojenost celou jednu hodinu. Možná vám to pak potvrdí i vaši společníci. Pro ženy - když budete chtít, aby vám rychle vyrostly nehty, stačí ve volném čase ťukat konečky prstů o tvrdší podklad, třeba stůl. Dojde k okamžiku, kdy vás budou bolet i při spánku a dojde k jejich regeneraci a rychlému růstu. Z tohoto poznatku vyplývá, že prášky proti bolesti brzdí zhojení ran, zastaví přesun kmenových buněk. Lepší jsou prášky na spaní.
Čtenář z Teplicka

 

Památník známý i neznámý

Částí Oldřichovic, které místní říkají U Trombíka, protéká potok Tyrka. U potoka tam v jednom místě stojí památník připomínající 2. světovou válku. Jen málo místních lidí ví, k jaké konkrétní události se váže, jen hrstka lidí zná pochmurnou historii toho místa. Odehrála se v době, kdy 2. světová válka vypukla a nacisté obsadili tehdejší Československou republiku a vytvořili protektorát Čech, Moravy a Slezska.. Místní občané nedokázali a nemohli nečinně přihlížet, jak okupanti germanizují jejich milovanou ves. Sedláci se nemohli dívat na to, jak se Němci zabydlují na jejich statcích. A tak povstaly četné skupinky odbojářů, byli mezi nimi hodně i Poláci. Scházeli se na statcích, o nichž věděli, že jsou bezpečné a tak trochu schované v lesích. Zpočátku se několikrát sešli i v bunkru pod Javorským lesem (v dnešní době se toto místo nachází několik set metrů od spodní stanice lanové dráhy), z něj byl dobrý rozhled na celou ves. Zprvu se odbojářům dařilo páchat škody nepříteli. Nacisté v těchto lidech viděli nebezpečí a dělali vše pro to, aby je pochytali. Jednu malou skupinku odbojářů tak fašisté polapili a jako varování dalším občanům Oldřichovic popravili oběšením. Popravy se museli zúčastnit všichni občané - staří, mladí i děti. Všichni museli přihlížet tomu, jak jejich známé, sousedy, přátele, syny, dcery, otce či matky jednoho po druhém věší na stromy rostoucí podél potoka Tyrka. Bylo popraveno dvacet lidí a nikdo z přihlížejících nesměl odvrátit po celou dobu hlavu ani zavřít oči. Po válce nechali místní lidé postavit jako upomínku ten pomník, aby i budoucí generace věděly, jaký hrůzostrašný mord se tu odehrál a aby se dozvěděly o hrdinství lidí, kteří byli ochotní obětovat vše pro osvobození své rodné vesnice. Mějme je za v úctě…
Dagmar N., Třinecko

 

 

Mimosmyslové schopnosti

V deváté třídě, bylo mi 14 let, jsem prožil klinickou smrt. Asi týden po tom, co jsem opustil nemocnici, jsme šli s kamarádem na pouť do blízké vesnice. Byla tam také kartářka, starší paní v jakémsi altánu a za pět korun vykládala karty a předpovídala osud. Šel jsem tam, cosi mě tam táhlo jako magnet. Když mě spatřila a já se posadil proti ní, zbledla a znervózněla. Dívala se mi do očí a řekla - prožil jste něco hrozného, vám karty nevyložím, máte větší schopnosti než já. Nerozuměl jsem tomu, až poté mi vysvětlila, že jsem získal dar mimosmyslového vnímání. Měla pravdu, byl jsem jiný než druzí. Všechny ezoterické metody jsem velmi rychle pochopil a především vyzkoušel v praxi. Dnes je mi 53 let a hlavně známé jasnovidce vděčím za zdokonalení i poznání rozličných tajemných metod. Četl jsem článek o panu Otovi. Ano, i já jsem přesvědčený, že nespáchal to, z čeho byl obviněn. Podlehl psychickému a mediálnímu nátlaku. Také jsem dlouho sledoval případ Jiřího Kájínka. Zcela zodpovědně mohu potvrdit domněnku mnohých: v plzeňské kauze pan Kájínek nebyl vrahem. Během pěti let mi zemřel bratr a synovec. Byl jsem s nimi v kontaktu, proto mi jejich smrt byla velmi podezřelá (došlo ke ztrátám peněz a jiných věcí). Vloni - na dceřiny narozeniny - synovce, kterého jsem měl moc rád, srazilo v noci auto. To, co mi bylo prezentováno u obou úmrtí, bylo jen výsledkem důkazů. Vše bylo jinak a po navázání duchovního kontaktu pravdu znám. Nechám si ji pro sebe navždy. Když jsem policii upozorňoval na určité detaily, byla mi doporučena návštěva na psychiatrii. Přeji všem na této planetě hodně zdraví, štěstí, víry naděje.
Vladimír V. z Poličky
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475233
DnesDnes400
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1574
Tento měsícTento měsíc6863

Partnerské weby

apartman banner