Záhadné jevy a úkazy

Chci vám napsat, co jsem spatřila na obloze. Nebylo to UFO, ale bylo to pěkné. Je to už dávno, to jsem ještě chodila do práce. Vracela jsem se tehdy domů z odpolední směny, mohlo být půl jedenácté. Přišla jsem do naší ulice a nemohla uvěřit vlastním očím. Mezi domy byla z mraků vytvořená obrovská holubice. Bylo to krásné až úchvatné a bylo mi líto, že se ob raz brzy rozplynul. Říkala jsem si, že to mohla být holubice míru. A jednou jsem zažila podivnou příhodu s kyticí. Měla jsem umělé gerbery. Hodně lidí je zná - jejich listy byly takové hodně tuhé. Když kytice nebyla v obývacím pokoji, dávala jsem ji do ložnice na skříň. Nemohla spadnout, nemohla se ani skutálet. Průvan nepřipadá v úvahu, stalo se to v zimě. Ráno mě přesto čekalo velké překvapení. Když jsem se probudila a rozsvítila, nestačila jsem se divit. Kytice ležela na zemi u dveří. Byla položená tak, jako když člověk přijde k hrobu a položí ji tam. Dveře do ložnice se otvírají směrem dovnitř, stonky směřovaly také dovnitř do místnosti. Dost jsem o tom přemýšlela a nabyla dojmu, že se tak se mnou kdosi chtěl rozloučit - než opustil tento svět. Zdál se mi také zvláštní sen - tentýž hned dvakrát. Možná se týkal mého minulého života. V tom snu byla taková veliká budova, vypadala jako bývalá škola na vesnici - dvoupatrová. Neměla však ani okna ani dveře. Jen jakési otvory a vypadalo to, že je celá hliněná. Procházela jsem prázdné místnosti, co jsem hledala, netuším. Jenom ve mně zůstal takový skličující pocit.
Alena N., Horní Benešov

Andělský vzkaz

Váš časopis odebírám od roku 1995. Získávám z něj cenné informace, které rozšiřují mé vědomosti o různých jevech a postupech v mnoha oborech ezoteriky. Pochopila jsem, jak je to s duchy, jak se s nimi dá nebo nedá žít. Také jsem zažila na vlastní kůži, co to je mít v bytě ducha, který není zrovna příjemný. Ale to už je za mnou. V naší rodině je několik lidí se zkušenostmi s léčitelstvím, vyhledáváním geopatogenních zón, prací s kyvadlem, virgulí a podobně. I já mám určité schopnosti, pracovala jsem s bioenergií. Ale nevím, zda mohu o sobě tvrdit, že je umím plně využívat. Jsem tělesně postižená a třebaže jsem dokázala například dceři pomoci při zánětu obou prsů nebo po operaci slepého střeva, kdy jí jizva hnisala, byla jsem velmi vyčerpaná. Pochopila jsem, že to pro mě není vhodné. Později jsem absolvovala semináře REIKI, ale léčitelství se věnovat nemohu. V jednom čísle Spiritu jste psali o automatické kresbě, ale netušila jsem, že se jí budu někdy věnovat. Nicméně na začátku roku 2009 mě stále cosi nutilo sednout si ke stolu, vzít do ruky papír a tužku. Říkala jsem si, že by bylo hezké umět psát automatických písmem, ale psali jste, že to někdy trvá i dlouhou dobu, než se ruka sama rozběhne po papíře a začne psát či kreslit. Jak jsem tak seděla s tužkou v ruce nad prázdným listem papíru, najednou se kolem mé ruky objevila krásně zelená aura. Byl to šok, nikdy jsem auru neviděla. Po několika okamžicích se však moje ruka rozběhla a nakreslila nejprve malou postavičku ženy s delšími vlasy a pak se objevilo roztřeseným písmem AHOJ LU. To je oslovení, které používal můj tatínek, když jsem byla malá holčička. Okamžitě po tomto pozdravu se moje ruka zase rozběhla a nakreslila větší postavu, mou diagnostickou kresbu. Bylo na ní označeno vše, co mám v těle nějak poškozeno, vyoperováno, co je zánětlivé.

Byly na ní označené i čakry a překvapením pro mě byla kresba květu na mém srdci a na korunní čakře. Nevěděla jsem, co to má být, napadlo mě se na to jednoduše zeptat. Dostala jsem odpověď, že tak září mé srdeční a korunní čakry. Od té doby se s duchovními a andělskými poradci a pomocníky setkávám takřka denně. V červenci (1. 7. 2011) mi od nich přišla zpráva o záplavách - proč se objevují, proč ničí naše majetky. Posílám vám ji a prosím o zveřejnění: „Dnes se s tebou nebudeme moci dlouho bavit ani my. Ty víš, co se děje u vás na Zemi, že jsou zase záplavy a my musíme těmto lidem pomáhat, aby se z toho nezbláznili. Víme, Bůh určil, že vzniknou záplavy a tak jsou. Ale Bůh také povolal všechny anděly na záchranu lidí, kteří jsou záplavami postiženi. Proto budeme stát každý z nás u svých přidělených lidských bytostí a dávat jim sílu, aby všechnu práci a starost zvládli. Myslíš si - proč tedy Bůh dopustí, aby se strhla taková spoušť? Ale ono to má svůj velký význam. Bůh ví, jak je vaše Země strašně znečištěná, proto jí musí pomoci odstranit všechno, co do ní lidské bytosti nastrkaly. Jakoby opere vaši Zemi a dá jí novou možnost, aby se vám urodila úroda na vašich polích, aby se z ní odplavily všechny chemikálie, kterými je znečištěná a také spláchla všechna negativní energie, která se usazuje ve všech místech na vaší Zemi. Ano, vy, lidské bytosti, svoji Zemi důkladně znečišťujete a nebýt deště, již by nebyla planeta Země. Déšť pravidelně odplavuje všechny nečistoty z vaší matičky, jak jí s oblibou říkáte. Ano, je to vaše matička, ale vy s ní zacházíte naprosto stejně, jako zacházejí vaše děti se svými matkami. Dítě miluje svou matičku jen do té doby, dokud se ukrývá před nebezpečím pod jejími křídly. Toto označení si lidské bytosti zvolily pro ochranu svých dětí a podobá se svým významem tomu, jak ochraňujeme my je, andělští poradci a pomocníci. Ano, my máme svá křídla roztažená nejen nad vašimi dětmi, ale nad celou vaší matičkou Zemí, nad vaší krásnou planetou, kterou udržujeme čistou. Při velkých haváriích vašich továren, elektráren a podobně jsme vždy připraveni na to, abychom planetu udrželi pokud možno čistou, bez chemických látek a bez jaderných zplodin při katastrofách, jako byla ta v Japonsku. Ano, Bůh sice ničí určité lokality ve vašich zemních celcích, ale všechno má svůj význam a je to velmi důležité pro vaši planetu, kterou nazýváte svojí matičkou a kterou soustavně ničíte, znečišťujete jedy a vším možným. To je naše poselství a vysvětlení dějů, kterým vy, lidské bytosti, říkáte přírodní katastrofy. Lidé, ochraňujte svou Zemi a pomáhejte nám s touto těžkou prací, která má zachovat vaši rodnou planetu Zemi. Vaši duchovní poradci a pomocníci, zastoupení archandělem HAHEIELEM.“
Ludmila T., Kroměříž

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504603
DnesDnes235
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden2855
Tento měsícTento měsíc15949

Partnerské weby

apartman banner