Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro určitou vizualizaci. V ezoterickém slova

smyslu lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří určité prožitky, jež jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Štoskové Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě jejich účinek vyzkoušet. Pravidelně pro vás, naše čtenáře, vytváří mandalu, která souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.

Únor

Život je krásný. Soustřeďte se na každý jeho detail. Všechny drobnosti jsou součástí veliké mozaiky a vše se vším souvisí. Tedy to, jaké jsou vaše vztahy s ostatními lidmi a jaký máte vztah sami k sobě, jakou máte práci a co vás baví, jaké je vaše zdraví. Pokud máte jakýkoli problém se světem vnějším, při pohledu do svého nitra poznáte, že se vám tak jen navenek promítá něco, co již uvnitř je. Většina lidí má tendenci obracet se ven místo dovnitř, ale zkuste udělat opak a uvidíte, jak se věci kolem vás začnou měnit.

(cul)

Kontakt: www.tanka.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2454728
DnesDnes762
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2635
Tento měsícTento měsíc5674

Partnerské weby

apartman banner