02I268741HOROSKOP NA SOBOTU 5. LEDNA

BERAN: Pokud vás překvapil výpis z účtu, rychle uberte na tempu utrácení. Lednové slevy jsou sice lákavé, ale nekupujte, co nepotřebujete.

BÝK: Příroda má pro

vás otevřenou náruč a je připravena vám nabídnout své zázraky. Vezměte foťák, abyste si mohli spatřenou krásu připomenout.

BLÍŽENCI: Dnes vás bude provázet vzpomínka na někoho blízkého. Nepropadejte ale smutku, prohlédněte si společné fotografie a zavzpomínejte na to hezké.

RAK: Někdo blízký bude mít brzy narozeniny a zrovna se spolu neshodnete. Přesto byste mu rádi udělali radost a napravili vztahy. Udělejte to.

LEV: Neunáhlujte se, jakékoli zmatky se mohou násobit. Opatrní buďte v prostředí, které je pro vás nové. ♥ Může vás přepadnout vnitřní nejistota.

PANNA: Je na vás, abyste víkend zasvětili něčemu zajímavému a smysluplnému. Jinak vám hrozí velká nuda. ♥ Partnerské neshody jsou na spadnutí.

VÁHY: Nestavte se do opozice za každou cenu. Respektujte přání okolí a zejména rodinných příslušníků. ♥ Máte rande s Beranem? Pak se připravte na neshody.

ŠTÍR: Ideální čas na aktivní odpočinek. Na nic se nevymlouvejte a vezměte své blízké, rodinu na čerstvý vzduch, za zimními sporty. Nebo alespoň na svižnou procházku.

STŘELEC: Pozor na ztráty všeho druhu. Hlídejte si peníze, ale také své postavení v zaměstnání. Buďte prostě opatrní a mějte oči otevřené.

KOZOROŽEC: Relaxujte u knih, u vědění všeho druhu. Dnes nejen budete informace velmi dobře přijímat, ale zároveň se k vám dostanou jen ty důležité.

VODNÁŘ: Nepouštějte se do žádných fyzicky náročných aktivit, spíše jen plánujte. ♥ Relaxace ve dvou vám udělá moc dobře.

RYBY: Aspekty přejí plánování rodinného rozpočtu a případných investic. Fyzické námaze se raději vyhněte, nejste v kondici.

 

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 6. LEDNA

BERAN: Tříkrálový svátek vám přinese hezké vzpomínky. Sejdete se s někým, koho jste dlouho neviděli, bude vám spolu velmi dobře.

BÝK: Odpočinek v domácím prostředí vám dnes přijde vhod. Najděte si klidné místo, kde můžete být chvíli jen sami se sebou.

BLÍŽENCI: Nenechte si znepříjemnit den nedorozuměním v práci. Ovládněte se, raději počítejte do deseti, to vás uklidní.

RAK: Mezi partnery či sousedy to dnes může opravdu vřít. Neberte příliš vážně nepříjemná slova. Udělejte si svou práci a dopřejte si klid.

LEV: Pokud máte chuť odpočívat, do ničeho se nenuťte, relaxujte a poslouchejte svoje tělo. ♥ Pamatujte na to, že žárlivost je zabijákem vztahu.

PANNA: Dnešek bude trochu jako na houpačce. Budete se cítit chvíli nahoře, chvíli dole. ♥ Zkuste ubrat ve svých očekáváních. Ušetříte si tak zklamání.

VÁHY: Usedáte za volant, vydáváte se někam na cesty? Buďte opatrní, vibrace planet hrozí úrazy, kolizemi. ♥ V lásce nelze nic přepočítávat ani kalkulovat.

ŠTÍR: Možná se vám do ničeho nechce, nejraději byste zůstali celý den v posteli. Nikdo vám v tom nebude bránit, jen vaše špatné svědomí. Je pouze na vás, zda mu budete naslouchat.

STŘELEC: Budete sklízet, co jste zaseli, a je jedno, v jakém slova smyslu. Ukáže se, zda byl váš postoj v minulosti správný.

KOZOROŽEC: Nikam se nežeňte, rychlost by vám byla spíše ku škodě. Věnujte pozornost detailům, jsou důležité. A hlavně - usmívejte se.

VODNÁŘ: Pokud jste zanedbávali své zdraví, může se ohlásit nemoc. ♥ Pokud tápete v citech, ujasníte si, koho chcete mít po svém boku.

RYBY: Měli byste si najít - udělat - čas sami na sebe, na své myšlenky, zájmy a koníčky. ♥ Upevňujte stávající vazby.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2450804
DnesDnes583
VčeraVčera636
Tento týdenTento týden2835
Tento měsícTento měsíc1750

Partnerské weby

apartman banner