02I268741HOROSKOP NA SOBOTU 12. LEDNA

BERAN: Nejvyšší čas, abyste svému tělu i mysli dopřáli trochu klidu. Zapalte svíčku, provoňte byt a jen tak se kochejte příjemnou atmosférou.

BÝK: Odpočívejte a

sbírejte síly. Dny, které máte za sebou, vás stály hodně sil. Myslete na sebe a dopřejte si dostatek odpočinku.

BLÍŽENCI: Netrapte se starými hádkami. Využijte dnešek pro přemýšlení o tom, jak zahojit staré jizvy. ♥ Hvězdy přejí usmíření.

RAK: Čekejte finanční pomoc. Dnes je velmi pravděpodobné, že pocítíte finanční dostatek. Naplánujte jak peníze co nejlépe využít.

LEV: Víkend může být ve znamení návštěv, příjemných setkání, vzpomínání na minulé časy. ♥ Láska je nevypočitatelná, v milostném životě nelze nic předvídat.

PANNA: Nemáte na víkend žádný plán? Nevadí, situace se beztak vyvine nad vaše očekávání. ♥ Nenechte se ovlivnit míněním přátel, naslouchejte pozorně svému srdci.

VÁHY: Uvědomte si, že jste pro rodinu velkou oporou. Dnes bude potřeba pozorně všem naslouchat, vyslyšet jejich potřeby, přizpůsobit se. Nezklamte své nejbližší.

ŠTÍR: Čeká vás hektický víkend, s nudou nepočítejte. Pokud máte dospívající děti, pak se máte na co těšit. Bude potřeba věnovat jim veškerou pozornost.

STŘELEC: Opatrně na lákavé nabídky, hlavně ty, které se budou týkat nějaké koupě. Vše si nejprve řádně rozmyslete a dejte i na svou intuici.

KOZOROŽEC: ♥ Mohli byste se cítit trochu ztraceni ve svých citech. Zkuste o nich tedy tolik nepřemýšlet a přenechte aktivitu někomu jinému.

VODNÁŘ: V rámci profesních záležitostí dnes určitě nic nevyřešíte. ♥ Nedávejte partnerovi důvod k žárlivosti nebo k hádce.

RYBY: Zdaleka ne vše máte pod kontrolou a můžete to ovlivnit. S tím se budete muset smířit. ♥ Pozor na emoční nestabilitu.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 13. LEDNA

BERAN: Při zimní procházce pamatujte, že váš organismus musí být v zimě dobře chráněný. Prochladnutí by vás mohlo oslabit.

BÝK: To, že si dnes zalezete do osamělého koutku, vaše okolí pochopí. Nijak si to nevyčítejte, máte právo na chvilku rozjímání.

BLÍŽENCI: Dnes byste nejraději zůstali v posteli. Tělo vám radí správně. Udělejte jen nezbytné a rozhodně se dnes nepouštějte do větších úkolů.

RAK: Pokud dlouho uvažujete o vylepšení bytu, věnujte důkladný čas prozkoumání všech možných variant. Podaří se vám vybrat kvalitní zboží za méně peněz.

LEV: Pozor na sklon k nadřazenosti, na potřebu velet. Smiřte se s tím, že nemůžete být vždycky pánem situace.♥ Srdce bude poroučet rozumu.

PANNA: Dnešek může být ve znamení nákupu, úklidu nebo vylepšování domova. Zřejmě ohromíte své blízké šikovností a vytrvalostí. ♥ Neutrální den.

VÁHY: Pozor na kritiku. Lepší je druhého pochválit než mu vzít chuť k aktivitám, s nimiž nemá zkušenosti, případně mu chybí talent.

ŠTÍR: Hvězdy radí - buďte na sebe opatrní, nepouštějte se do činnosti, která hrozí vážným úrazem, poraněním. ♥ V ložnici očekávejte vášeň a příjemné novinky.

STŘELEC: Dnešek bude ve znamení překvapení. Dívejte se dopředu hlavně pozitivně, protože na tom závisí výsledek. ♥ Snažte se vyhnout sporům.

KOZOROŽEC: Máte svůj šťastný den, tak si ho řádně užijte. Dělejte jen to, co vás baví a pokud to bude možné, udělejte radost také někomu jinému.

VODNÁŘ: S financemi i důležitými doklady dnes zacházejte velmi opatrně. ♥ Můžete bilancovat a přemýšlet, co bude dál.

RYBY: Může dojít na nějaké změny plánů, možná budete muset cosi přehodnotit. ♥ Ostřeji se projeví jakýkoli nesoulad.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2450806
DnesDnes585
VčeraVčera636
Tento týdenTento týden2837
Tento měsícTento měsíc1752

Partnerské weby

apartman banner