1103anděl1 PřevedenýBeran – ochranný anděl Gabriel

Máte-li pocit, že jste bez elánu a do ničeho se vám nechce, zpomalte tempo a nepřepínejte síly. Vaše únava může pramenit z událostí, které vás v uplynulých týdnech poněkud více zaměstnávaly. Přenechejte některé

starosti druhým, nemusíte za každou cenu všechno řešit sami. Naordinujte si oddych a relaxujte při pohodových činnostech. V případě, že se nedokážete dostatečně uvolnit a odpoutat od povinností, zapřemýšlejte o změně. Možná jste se totiž dostali do bodu, který by měl být pro vaši budoucnost zlomový.

Býk – ochranný anděl Rafael

Je možné, že se kvůli předchozím úspěchům ve vašem okolí objeví závistiví jedinci, kteří budou čekat na nějakou vaši chybu, aby na ni mohli upozornit. Buďte proto pozorní při plnění úkolů a snažte si nastavit optimální tempo. Naplánujte si nějaké sportovní aktivity, abyste měli vidinu odpočinku. Uvidíte, že pak vše zvládnete. Určitě nezapomínejte na dostatečný příjem tekutin a vitaminů, odlehčená strava také nebude na škodu. Nepřehlížejte případné potíže se žaludkem nebo slinivkou, je to signál pro změnu stravovacích návyků.

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Užijte si hezké chvíle s rodinou nebo partnerem. Určitě vyšetříte nějaký čas, abyste si mohli dovolit vyrazit na pár dní někam mimo město, do přírody. Nezapomínejte, že relax nepotřebujete jenom vy, ale i vaše drahá polovička, která to s vámi v poslední době neměla příliš jednoduché. Nezadaní Blíženci se mohou těšit na milé setkání, které pro ně může znamenat začátek něčeho nového a krásného. Jen je nutné, aby se obrnili trpělivostí a nic neuspěchali. Nyní totiž platí – kdo si počká, ten se dočká.

Rak – ochranný anděl Michael

Zapomeňte na počítač a to, že u něj budete trávit dlouhé hodiny. V této době byste měli být co nejvíce v přírodě nebo alespoň v nějakém sportovním centru. Pohyb je totiž něco, co už do vašeho rozvrhu téměř nepatří, a to by se brzy projevilo na vašem zdravotním stavu. Sáhněte si do svědomí – nepřibrali jste nějaký ten kilogram? Je na čase změnit životní styl a zlepšit si kondičku. Spolu s tím přijde i duševní pohoda, která je též nezbytná. Pak vám půjde mnohé téměř samo od sebe a s minimálním výdejem energie.

Lev – ochranný anděl Uriel

Podle planet vás čekají změny, které budou možná trochu překvapivé, ale rozhodně vás potěší. Už jich bylo zapotřebí, váš život se dostal do stereotypu a ten nikomu neprospívá. Zapřemýšlejte nad nějakými novými aktivitami, které by vám dodaly energii a podpořily vaše zdraví. Co vaše novoroční předsevzetí? Už na něm pracujete? A i kdybyste je odložili na později, rozhodně se je pokuste dodržet. Jen tak se váš život změní podle vašich představ. Mnohé ve svém životě můžete ovlivnit a změnit, i když cesta může být krkolomná.

Panna – ochranný anděl Azrael

Zaměřte se nyní především na současnost. Je na čase splnit sliby, které jste dali svému partnerovi nebo blízkým. A je jedno, jestli jde o společnou dovolenou nebo třeba zvelebování bydlení. Prostě teď věnujte pozornost hlavně těm, kterým to dlužíte. Nic totiž nejde odkládat do nekonečna a později byste mohli litovat, že jste cosi důležitého zmeškali. Nezapomínejte při tom také na sebe a na svá přání, která by neměla být upozaděna. Optimální by bylo skloubit plány a aktivity tak, aby byli spokojení všichni. I to je nyní možné.

Váhy – ochranný anděl Ariel

Stává se vám, že se vaše myšlenky toulají kdesi mimo realitu? Pak je nejvyšší čas vrátit se zpět na zem a vrhnout se na úkoly, které jste odsunuli do pozadí. Nemusíte sice propadat panice, ale pokuste se dostat do tempa. Jinak si zbytečně zaděláte na potíže spojené s nedodržením termínů. Tělu pravidelně dodávejte co nejvíce vitaminů, nezapomínejte na pohyb a duševní potravu. Tou může být četba oblíbených knih nebo samostudium. Možná uzrál čas začít se věnovat duchovním směrům nebo třeba východním cvičením.

Štír – ochranný anděl Vasanta

Peníze jsou sice důležité, ale ne natolik, abyste jim podřídili veškerý svůj čas. Uvědomte si, že pokud nebudete věnovat pozornost svému zdraví a blízkým lidem, budou vám úspory na nic. Vydejte se klidně i na neplánovanou zimní dovolenou, rozmazlujte sebe a rodinu, nic vám mezitím neuteče. Myslete více na druhé než na sebe, což by měl být nyní váš prvořadý úkol. Podle planet jste totiž poněkud upřednostňovali své zájmy, a to nejde do nekonečna. Tedy pokud nechcete přijít o důležité okamžiky svých blízkých.

Střelec – ochranný anděl Ull

Ne vše musí jít zprvu podle vašich představ. To ale neznamená, že situaci nemůžete otočit ve svůj prospěch. Jen se nesmíte poddat poraženeckým náladám, se kterými se občas potýkáte. Na druhou stranu jsou věci, které nezměníte. Nejlépe uděláte, když se jim přizpůsobíte. Je to jednoduché možná více, než si myslíte - stačí jen vědět, jaké jsou vaše priority. Mírná bilance plánů vám prospěje. Vaši andělští ochránci vám doporučují více pokory k životu. Mnohé věci totiž považujete za samozřejmé, ale pozor – mohli byste o ně přijít.

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Napravte, co jste zameškali, věnujte se rodině a svým koníčkům. Potřebujete nabrat novou energii, v uplynulých dnech jste jí totiž dost plýtvali. Klidně se vydejte neplánovaně do míst, která máte rádi a dlouho jste je nenavštívili. Určitě vám zlepší náladu nějaký nenáročný sport, díky němuž se opět dostanete do kondice. K vaší celkové pohodě přispěje i urovnání nějakých komplikovaných vztahů, kde jste mnohé zapříčinili vy sami. Určitě budete vědět, kde jste šlápli vedle, jen si to nechcete přiznat. Přehodnoťte svůj postoj a udělejte vstřícný krok.

Vodnář – ochranný anděl Benten

Nové zkušenosti, obzvláště v oblasti kariéry, vám přinesou další možnosti rozvoje a také případného posunu o nějaký ten stupínek výše. Nebojte se rázných rozhodnutí, nyní se vám vyplatí. V opačném případě byste jen oddálili řešení případných problémů. A čím dříve zvládnete rozmotat zapeklité záležitosti, tím lépe pro vás. Nemělo by to pro vás být ale tak složité, stačí, když zapojíte svůj bystrý úsudek a dáte si dohromady ověřená fakta. Pak se doberete k tomu nejsprávnějšímu řešení. Zaváháte-li, poraďte se s přítelem.

Ryby – ochranný anděl Sila

Na počátku nového roku se držte přísloví – kdo si počká, ten se dočká. Pravděpodobně dostanete zajímavou nabídku, ale nechte si čas na rozmyšlenou. I tyto dny ještě přinesou hezké chvíle v rodinném kruhu či mezi přáteli. Můžete tak doplnit potřebnou energii, která se vám brzy bude hodit. Čekají vás náročné úkoly, z nichž některé se budou jevit jako téměř nesplnitelné. Nic ale není nemožné, jen je potřeba správně zhodnotit situaci a udělat si plán. To mějte na mysli, než se vrhnete do jejich plnění. Důležité je i načasování.

(rox)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2505540
DnesDnes9
VčeraVčera590
Tento týdenTento týden3792
Tento měsícTento měsíc16886

Partnerské weby

apartman banner